Рекомендуємо прочитати

Які горіхи корисні і чому?

article2464.jpg

АРАХІС містить корисні стероли, що знижують холестерин, також арахіс багатий антиоксидантами. Причому, в обсмажених горіхах (без солі і без цукрового сиропу) антиоксидантів більше, ніж у сирому арахісі. Один з найбільш корисних арахісових бонусів - паракумарінова кислота, яка, на думку лікарів, допомагає знизити ризик розвитку раку шлунка.

БРАЗИЛЬСЬКИЙ горіх надзвичайно корисний завдяки високому вмісту селену. Цей елемент виводить більшість отрут і токсинів з організму, підвищує здатність імунітету опиратися вірусам, а також різко знижує ризик розвитку онкологічних захворювань. Однак, варто пам'ятати, що корисні властивості горіхів, в тому числі і бразильського, виявляються при їх помірному вживанні. Всього один бразильський горішок забезпечує добову норму селену. Більше того: якщо їх їсти більше 5 штук на день, можна отримати легке отруєння.

ПЕКАНА володіє винятковими корисними властивостями, одне з яких - надлишок антиоксидантів, вітаміну Е і дубильної кислоти. Антиоксиданти успішно борються за молодість клітин шкіри та органів, а вітамін Е - за наш підтягнутий свіжий вигляд. Однак, варто пам'ятати, що пекан - самий жирний горіх (500 г пекана містить 3 500 калорій), і є його слід зовсім небагато.

МИГДАЛЬ має знеболюючу та антисептичну дію. У числі інших корисних властивостей - здатність зменшувати судоми, виганяти з організму паразитів, полегшувати симптоми астми, безсоння, полегшувати головний біль.

ВОЛОСЬКИЙ горіх не даремно називають їжею для мозку. Вчені давно помітили, що основну корисну властивість цього горіха – це вміст великої кількості біологічно активних речовин, які значно покращують стан судин головного мозку. Крім того, нейрофізіологи стверджують, що кілька волоських горіхів на день здатні зняти навіть сильне нервове напруження.

ФУНДУК нерідко прописують людям з серцево-судинними захворюваннями і недокрів'ям. Головні корисні властивості цього горіха - він має судинорозширювальну і протизапальну дію, що робить фундук вкрай корисним при варикозі, флебітах, а також при будь-яких запальних процесах.

ФІСТАШКИ мають яскраво виражену тонізуючу якість. Тому вони досить корисні при стресах, депресіях та хронічних втомах. Інша корисна властивість фісташок - ці горіхи сприяють різкому зниженню шкідливого холестерину.

КЕШ’Ю зміцнюють імунітет і знижують холестерин. Але цим корисні властивості горіхів кеш’ю не обмежуються. Вони також рекомендовані при анемії, розладі шлунка, бронхіті, гіпертонії та грипі. Крім того, дієтологи стверджують, що кеш’ю мають антисептичні та болезаспокійливі властивості.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Господині, ви будете вражені, коли дізнаєтесь про чарівні власти Кока-коли у побуті! Виявляється, що це не тільки...
Кожна жінка хоче виглядати ідеально, тому завжди намагається за собою доглядати. Але через особливості організму...
Італійський фарширований перець сиром, травами і горіхами. Ця страва перевершила всі очікування. Прекрасне поєднання...
Всім відомо, що горіхи вкрай корисні для організму. Здавалося б, з цієї причини повинні бути корисними і горіхові...
Scroll To Top