Рекомендуємо прочитати

Хлопець хоче сексу, що робити? Хлопець просить сексу у дівчини.

article3647.jpg

Хлопцю потрібний секс. Хлопець шукає дівчину для сексу.

Секс люблять усі. Тільки деякі про нього говорять, а деякі вважають за краще не говорити, а діяти.

Хлопець хоче сексу, що робити? - Якщо у нього є дівчина - все в "Амурі - ажурі". Вона-то, теж, не проти, отримати задоволення і самій його доставити улюбленому хлопцю.

Хлопець шукає дівчину для сексу. Що робити, якщо немає дівчини, а гормони не дають спокою?

Варіанти:

Обзавестися дівчиною. Грубе слово. Замінимо його на "познайомитися". Де шукати дівчину - не новина: скрізь. А якщо у хлопця "підвішена" мова і зовнішністю він не ображений, та ще і при грошах - взагалі проблем не повинно виникнути.

Зняти дівчину легкої поведінки. Тут - небезпечніше. По-перше, хіба мало, на що хворіє "вибрана" дівчина. По-друге, за таке "задоволення" треба розплачуватися недешево.

Почати мастурбувати. Заборони немає на мастурбацію. Мастурбація - практично нешкідлива. Головне: не переборщити. Як би, хлопці, не любили секс - в нім теж, на жаль, повинна міра відстежуватися.

Дивитися порно - відео. Говорять, що перегляд його дуже багатьом подобається. Та і у кожного хлопця, відео такого характеру, є в колекції фільмів. Нехай він це і не афішує, але такого "добра" вистачає у кожного.

Якщо хлопець хоче сексу тільки з улюбленою дівчиною, але таку ще не зустрів - є можливість "перечекати" цей період. Якщо терпіння вистачить. Від організму чоловіка залежить, скільки він зможе прожити без сексуальних контактів.

Сексуальне бажання знижує спорт і спортивні змагання. Спорт: Легка атлетика. Футбол. Баскетбол. Волейбол. Бокс. Метання ядер.

І так навіть. Спортивності багато зараз. Залишається тільки знайти себе в одному з видів спорту. Знайти і не втратити.

Можливо, що у хлопця ще не було сексуального досвіду. Сексу він хоче, але соромиться: раптом, він щось не так зробить. Ось, він і шукає дівчину, у якої теж сексу не було, щоб вона його не висміювала в чому-небудь.

Фімоз - поширена чоловіча проблема, із-за якої, хлопцям, "і хочеться, і колеться". Їм соромно потрапляти в "объятья" досвідченої пані, яка відразу зрозуміє, що у нього все, - інакше. Ах, комплекси, комплекси. А як на рахунок звернення до лікарів? Вони пропонували операцію, що усуває цю проблему, але хлопець здрейфив: злякався навіть самого слова "операція". У самій-то справі, нічого абсолютно страшного немає ні в слові, ні в операції як такій.

Хлопець просить сексу у дівчини. Хлопцю потрібний, потрібний секс. Що робити?

Якщо "розклад" такий: дівчина є у хлопця, але вона не хоче з ним займатися любов'ю, хоч і любити, не змінює. Це означає, що пора поговорити. Як розмови підкорюють жінок! Вони люблять поговорити так само сильно, як і хлопці люблять займатися сексом. Що є причинами "відмови" від сексу, з боку дівчини:

Страх. У неї це - уперше. Завдання хлопця : обіцяти, що все зробить не боляче, ніжно і акуратно. Хлопцю не варто було б злитися. А вони в цьому - професіонали. Під час сексуального бажання, в них "пробуджується" неймовірний егоїстичний "потік", під впливом якого, особи жіночої статі і виявляються.

Відсутність сексуального потягу до цього хлопця. Таке буває: ніби, є почуття, а ось сексу не хочеться. Причину можна з'ясувати у лікаря - сексопатолога. Багато хлопців, дізнавшись, що дівчина їх не хоче, просто відмовляються бути з нею(як у інтимному плані, так і, загалом). Жорстоко кидати дівчину в такій біді. А чоловік вважає, в такий момент, себе приниженим і ображеним "потерпілим".

Фобія болю. Якщо хлопець у дівчини - не перший, вона знає: для неї секс - тортури, тому що він заподіює біль. І тут, без консультацій лікаря, не обійтися. А хлопцю, у свою чергу, "мерещутся" недоробки, "недоробки" з його боку. І постійне питання: "що я знову роблю не так"?, виводять з потрібного стану інтимні функції і частини тіла.

Дівчина хоче абсолютно іншого виду сексу. Тут на поступки треба йти. І, звичайно, треба їх все, подробненько обговорити.

Хлопцю потрібний, потрібний секс. Хлопець хоче сексу, просить у дівчини. - Його дії наступні . . .

Коли хлопець проявить ініціативу балакучості - дівчина неодмінно це оцінить. Вона захоче віддатися тому, хто її розуміє. До речі, "розуміючий" хлопець - той, який говорить про свої бажання, про свої проблеми. Про все - про все.

Ласкаві слова - теж пастка для дівчат. Вони їх люблять. Дуже. І говорити, і слухати. А ось хлопці, іноді, дуже скупі на слова. Ним здається, що дівчата і без слів прекрасно розуміють, як хлопці до них відносяться. І все тому, що дарують подарунки і водять дівчат в ресторани. Але це ніяк не могло і не може замінити "розмови" про почуття.

Якщо він хоче зайнятися сексом, а вона - ні. Ні за що, не за яких обставин, не варто змушувати до цього! Ось, одна з причин, по якій, жінкам і дівчатам, здається, що хлопці з ними знаходяться тільки заради сексуальних стосунків.

Так, чоловіки - фанати сексу. І вони цього не заперечують. Вони - полігамні. Своїй полигамностью, вони дуже розчаровують своїх "половинок". З собою, чоловіки, нічого поробити не можуть. І сексуальні фантазії, їх, частенько, відвідують. Іноді, навіть такі, про які розповідати соромно. Якщо соромно - вони і не говорять. Вони, усі свої фантазії, намагаються, потайки, здійснити з коханою.

Якщо хлопець хоче сексу - він здатний переспати з дівчиною (жінкою) без любові. Він, звичайно ж, приховає, швидше за все, цей нюанс, щоб не злякати партнерку. А уранці, коли прокинеться, залишить записку або гроші. У записці, кострубатим почерком, буде написано щось, що змусить жінку зненавидіти чоловіків і стати однією з феміністок.

Секс потрібний, а дівчини немає. Значить, прийшов час випробувати себе в новому "амплуа" - гомосексуаліст. Це ж, яким сильним має бути бажання, зайнятися сексом, щоб, будучи нормальним, здоровим чоловіком, йти на секс з представником своєї ж статі!

Чоловік і секс - "родичі", які не розуміють один без одного життя. Якщо їм бракує сексу, вони можуть навіть відправитися в спеціальний магазинчик інтимних товарів і придбати там гумову жінку. Ну, і що, що речі, в цьому магазині, недешеві(як, власне, і "нічні метелики"). Головне - отримати те, чого так бракує.

Без сексу, хлопцям, дуже складно. Природу - не обхитрити. А хлопці і не приховують того, що дуже люблять секс.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Як правило, перший раз відбувається в досить несприятливих умовах, наспіх, можливо в стані алкогольного сп'яніння, або...
Ознаки того, що ви погані в сексі, можуть бути явними, а можуть бути непомітними. Усвідомити їх не так просто, адже хто...
Вчені з Техаського Університету в Остіні вважають, що вік, коли підлітки отримують свій перший сексуальний досвід,...
Перша близькість з чоловіком може стати і приголомшливою подією, і моторошним провалом. Як поводитися, щоб у тебе і...
Scroll To Top