Рекомендуємо прочитати

Чому у жінок жир накопичується на стегнах і ногах, а у чоловіків в череві

article3649.jpg

Природа нарощування жирових тканин у чоловіків і жінок різна, що обумовлено, головним чином, генетичними характеристиками.

Чому, коли чоловіки повніють, то у них з’являється черево? Які проблеми зі здоров’ям можуть з’явитися при ожирінні у жінок?

Дослідження, проведені в Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі, показують, що концентрація жиру в області живота пов’язана з погіршенням загального стану здоров’я, зокрема підвищеним ризиком розвитку деменції, остеопорозу у жінок і раку, повідомляє Live Science. Але природа нарощування жирових тканин у чоловіків і жінок різна, що обумовлено, головним чином, генетичними характеристиками.

Як чоловічий організм накопичує і зберігає жир

Коли чоловіки набирають вагу, місцем зберігання жиру у них зазвичай є живіт. Це свого роду багажник автомобіля, в який напихають багато речей. Якщо люди їдять занадто багато і мало займаються спортом, тоді вони стають схожі на скриню.

Як тільки у чоловіків розростається повний живіт, організм починає зберігати жир в інших місцях, в тому числі навколо внутрішніх органів, що дуже шкідливо для здоров’я. В цей період якраз і починаються справжні проблеми зі здоров’ям, такі як діабет другого типу, високі кров’яний тиск і рівень холестерину, хвороби серця.

Як жіночий організм накопичує і зберігає жир

Жінки генетично володіють більшою здатністю накопичувати жир, ніж чоловіки. На відміну від чоловіків, у представників прекрасної статі, як правило, жир накопичується на стегнах і ногах. Організм концентрує жир в цих зонах, щоб запастися необхідною енергією для майбутньої вагітності або годування груддю. Це є частиною нашого виживання.

Більш того, зберігання жиру на стегнах і ногах не пов’язано з тими проблемами зі здоров’ям, які може викликати жир на животі. Однак коли у жінки вже досить заповнені жирові зони на стегнах і ногах, то теж може з’явитися черево. Результатом неодмінно стануть проблеми зі здоров’ям.

Жінки з більш високим рівнем тестостерону, а також з певними захворюваннями, які викликає занижений рівень естрогену, зокрема синдром полікістозу яєчників, також більш схильні до збільшення живота.

Наприклад, китайці як правило стрункі, але близько 12 відсотків дорослих у Китаї страждають діабетом (двома типами), згідно з дослідженням, яке було проведено і опубліковано в 2013 році в журналі JAMA. На відміну від Китаю, менший відсоток американських дітей і дорослих страждають на цукровий діабет. Таких більше 9 відсотків, згідно з доповіддю Центру по контролю і профілактиці захворювань, опублікованого в 2014 році.

І що в результаті? Жир на животі украй шкідливий для здоров’я. Навіть у людей з невеликим черевом можуть виявитися значні проблеми зі здоров’ям. Дослідження також показали, що люди з жиром на животі, не страждають від ожиріння, частіше вмирають від серцевих захворювань, ніж повні люди.

«На щастя, живіт зазвичай є першим місцем для скидання зайвих сантиметрів і кілограмів, коли люди починають тренуватися», говорить доктор. Щоб завжди залишатися у формі, необхідно щодня займатися фізичними навантаженнями. А також великим плюсом стане правильне харчування. І звичайно ж, треба уникати переїдання.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Абрикоси (курага) - це ліки для серця і судин. У куразі багато калію і антиоксидантів. Курага виводить з організму...
За статистикою, з винаходом телевізорів і комп'ютерів людина проводить сидячи в середньому близько дев'яти годин, на...
Відомо, що холестерин являє собою ліпопротеїн, життєво необхідний для організму людини. Ця речовина бере безпосередню...
Ароматні, пишні і смачні булочки, пиріжки з різними начинками, торти, кекси, рулети та пироги, всі ці ласощі не зможуть...
Scroll To Top