Рекомендуємо прочитати

Як зробити стосунки більш романтичними.

article3643.jpg

Усе дитинство батьки читають нам казки про прекрасних принців і чарівних принцес, про таємничі замки і скарби, про піратів і розбійників. Тим самим в голові у кожної людини формується спосіб ідеального життя як в казці. Подорослішавши ми шукаємо і шукаємо цей образ, часом не знаходячи його, засмучуємося і починаємо не розуміти що ж з нами не так. Але все таки ми іноді забуваємо, що живемо ми не в казці, а в звичайному житті зі своїми проблемами, побутовими потребами і питаннями. І варто все ж відмовитися від ідеалізації нашого життя і пошуку ідеального принца, але ось ніхто не говорив про те, що романтику і зовсім слід відмінити. Романтика в стосунках дуже потрібна, тому постарайтеся періодично приносити її, дивуючи свою другу половинку.

По-перше, завжди варто залишатися закоханим у свою пару і проявляти це в дрібницях. Згадайте, адже як тільки ви починали зустрічатися ви трималися за руки, постійно цілувалися при прощанні і зустрічі, шепотілися про найпотаємніше. Залиште ці тактильні відчуття у своїх стосунках. І періодично даруйте один одному квіти. Найприємніші квіти – букет, подарований без приводу.

Як зробити стосунки більш романтичними.


По-друге, не забувайте, що ваш чоловік джентльмен, а ви прекрасна леді. Іноді подружні пари забувають про це, стираючи грані дозволеного. Дівчата починають бути занадто відвертими, розповідаючи про найпотаємніші жіночі таємниці. Робити цього не варто, навіть якщо чоловік цікавиться. У вас має бути загадка, не розповідайте про інтимність, не дивлячись на те, що запитує у вас це ваш чоловік.

По-третє, влаштовуйте побачення для двох. Не обов’язково шукати привід для того, щоб удвох вийти в люди, посидіти в кафе або ресторані. Приводом може стати ваша любов. Тому періодично звіть свою другу половинку на імпровізовані побачення. Це буде серйозною допомогою у ваших взаємовідносинах.

По-четверте, ви напевно знаєте, чого хоче ваша друга половина. Так зробіть те, що давно вона просить. Нехай це буде нецікава для вас поїздка або непотрібна купівля. Порадуйте свого коханого чи кохану, зробивши так, як хоче він чи вона.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У вас прекрасні взаємини, він дарує тобі гарні подарунки, ви ходите на побачення, але в ліжку тебе не все влаштовує. Ти...
Можливо, вам вже - трохи за тридцять "- і першим сексом вас вже не здивуєш ... Але все ж момент першого інтиму з новим...
Зараз у відкритому доступі повно інформації про секс. Однак цієї інформації настільки багато, що людина найчастіше...
Ці цікаві факти про флірт можливо допоможуть вам поліпшити ваші навички при знайомстві....
Scroll To Top