Рекомендуємо прочитати

Як, коли і скільки? Ідеальний секс з точки зору науки

article3652.jpg

Сучасні наукові дослідження все менше уваги приділяють розробці космічних кораблів і машин часу і все більше – речам більш земним. З яких на першому місці знаходиться, зрозуміло, секс!

Отже, який статевий акт ідеальний за різними параметрами з наукової точки зору.

О котрій?

Ідеальним часом для сексу вчені вважають 5:48 ранку. Він виходить з співвіднесення чоловічих і жіночих циркадних ритмів. Так називаються коливання інтенсивності різних біологічних процесів в залежності від часу доби (синонім – “біологічний годинник”).

У людей циркадні ритми включають в себе, наприклад, коливання температури тіла, кров’яного тиску і рівня вироблення різних гормонів. При цьому у представників обох статей вони майже не збігаються, тому період “синхронізації” доводиться на порівняно короткий проміжок часу.

Як довго?

Ідеальна тривалість статевого акту, згідно з соціологічними дослідженнями – 10 хвилин. Точніше, від 7 до 13 хвилин, де 10 – просто середнє арифметичне.

При цьому, всупереч дуже поширеній помилці, краще коротше, ніж довше. Тривалість статевого акту від 3 до 7 хвилин учасники дослідження визнали нормальною. А ось те, що коротше 3 хвилин і довше 13 – занадто коротким і занадто довгим.

Як часто?

Дослідження, проведене в США серед 25 тисяч осіб, показало: досить займатися сексом один раз в тиждень, щоб відчувати себе щасливим. Якщо робити це частіше, ви можете стати ще щасливішим, а можете і не стати: надійна кореляція спостерігається тільки до цієї позначки.

Якщо говорити про середні значення для найбільш сексуально активних вікових категорій, то показники такі:

Люди у віці від 18 до 29 років займаються сексом в середньому 112 разів на рік, тобто через кожні три з невеликим дня.

Люди у віці від 30 до 39 років роблять це вже 86 раз, тобто через кожні чотири з невеликим дня.

У людей у ​​віці від 40 до 49 років додається ще один день “відпочинку” (статевий акт через кожні п’ять з невеликим днів). За рік вони займаються сексом 69 разів.

Як саме?

Незважаючи на численні секс-фантазії, культивовані в масовій культурі, представники обох статей сходяться на думці, що найкращим місцем для сексу є спальня, а кращим партнером – той, до кого ви вже встигли звикнути.

З більш незвичайних чинників чоловіки і жінки відзначають необхідність не надто високої температури повітря.

Зрозуміло, є між статями і відмінності. Так, для жінок алкоголь є позитивним фактором для отримання більшого задоволення, а для чоловіків – швидше негативним. Крім того, якщо представниці слабкої статі відчувають себе комфортно в одній і тій же позі протягом всього статевого акту, то представникам сильної для досконалості потрібно один раз її поміняти.

Що стосується улюблених поз, то тут немає єдиної думки. Але, якщо проаналізувати дані різних опитувань, здається, що на першому місці і у чоловіків, і у жінок все-таки знаходиться позиція “по-собачому”. Проти природи, як то кажуть, не попреш.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Перш, ніж оприлюднювати всі нижче наведене, попереджаємо: захиститися від «делікатних» хвороб і небажаної вагітності...
Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Жіноче лібідо може залежати як від спадковості, так і від виховання і життєвого досвіду. Сексуальний потяг, не...
Scroll To Top