Рекомендуємо прочитати

Як вивести старі жирні плями

article2475.jpg

Вивести старі жирні плями можна простими підручними засобами.

Звичайно ж старі жирні плями на речах можна вивести спеціальними миючими засобами, які сьогодні у великій кількості запропоновані нам різними виробниками. Однак, не менш ефективно і економно вивести старі жирні плями можна простими підручними засобами, які знайдуться у багатьох господинь.

Кілька порад з виведення старих жирних плям простими підручними засобами:

1. Якщо Ви примудрилися поставити жирну пляму на одязі і пройшло вже більше трьох годин, тоді допоможе врятувати річ звичайна кухонна сіль. Необхідно замочити річ в тазику з гарячою водою з додаванням солі (півсклянки). Сіль відмінно вбирає жир, а потім річ необхідно просто випрати в мильній воді або з порошком. Крім цього, кухонна сіль відмінно справляється з усуненням забруднень від вина, трави і крові.

2. Застарілу пляма від жиру можна також вивести за допомогою суміші нашатирного спирту і скипидару (взятих у рівних частинах). Жирну пляму необхідно протерти тампоном, змоченим в розчині, і залишити виріб на кілька годин. Після цього ретельно виперіть його в теплій мильній воді. Нашатир є дуже простим і економічним засобом, завдяки йому можна усунути не тільки жирні плями, а й застарілі сліди від крові, кави, сліди від праски і навіть такі складні забруднення, як іржа і столярний клей.

3. Дуже ефективним засобом щодо усунення жирних плям є бензин (або ж очищений скипидар). Навколо жирної плями тканину потрібно протерти ватним тампоном, змоченим в бензині. Під пляму необхідно підкласти промокальний папір і протирати тампоном від центру до країв. Якщо ватний тампон буде сильно забруднений, тоді його необхідно поміняти. Після цієї процедури виріб необхідно випрати в теплій мильній воді. За допомогою бензину і скипидару можливо вивести плями від клею і фарби.

4. Гліцерін також допоможе вивести пляму від жиру. Для цього необхідно нанести його на пляму і залишити на тридцять хвилин, а потім протерти ділянку шматочком марлі. Цей спосіб можна застосувати і для усунення плям від чорнила, іржі та вина.

5. Якщо ви виявили, що на килимі поставлено жирну пляму, не поспішайте відразу проводити хімчистку килима. Вивести пляму можна за допомогою деревної тирси, змоченої бензином. Цією кашкою необхідно натерти забруднену ділянку. Коли забруднення зникнуть, необхідно просто очистити килим від кашки.

Ці прості підручні засоби допоможуть Вам швидко вивести старі жирні плями.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Сучасні жінки: домогосподарки, зайняті бізнес-вумен, мами, бабусі і весь чесний народ, переважно жіночої половини - не...
Красиві і доглянуті нігті перекрашують жіночі ручки, тому більшість жінок намагається підтримувати красу нігтів і...
Іноді буває так, що як би акуратно не працювали з лаками, крапелька може потрапити на одяг. Навіть якщо моментально...
Найголовніше в будинку - затишок. А затишку не буває без чистоти. Як її підтримувати, щоб раковина блищала білизною,...
Scroll To Top