Рекомендуємо прочитати

Виводимо плями від лаку для нігтів

article2519.jpg

Іноді буває так, що як би акуратно не працювали з лаками, крапелька може потрапити на одяг. Навіть якщо моментально прибрати залишки лаку з тканини, все одно залишиться від нього слід. Чи є вихід в цій ситуації? Повірте, немає безвихідних ситуацій.

Перш ніж почати процедуру по виведенню плям від лаку, потрібно провести тест стійкості фарбування. Для цього невелику кількість ацетону потрібно капнути на тканину (де-небудь на шві, згині або вивороті) одним словом там, де не буде видно результат. Якщо під впливом ацетону тканина не змінила свій колір, то можна спробувати вивести пляму з його допомогою, при цьому можна не побоюватися, що тканина буде зіпсована.

Не рекомендовано виводити плями від лаку за допомогою ацетону на флуоресцентних або ацетатних тканинах, тому що він може пошкодити тканину або змінити колір.

Беремо ватний диск, змочуємо його ацетоном, і акуратними рухами потерти забруднене місце. Частково манікюрний лак розчиниться і залишиться на ватним диску.

На одязі світлих тонів від контрастного лаку залишаться плями. Щоб позбутися від них потрібна невелика кількість бензину. Ватний диск змочують бензином і протирають забруднене місце. Потім забруднене місце присипають дитячою присипкою (тальк).

Алюмінієвий порошок, що входить до складу лаку залишає на тканині сліди, їх можна видалити за допомогою гліцерину.

Для білих речей, на яких були плями від лаку на заключному етапі можна скористатися ще й відбілювачем, але знову ж таки перед пранням провести тест та ознайомиться, що написано на етикетці речі.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Запихати білизну в барабан. Завантажувати речі потрібно по одній, намагаючись складати їх стопкою. Не варто підкладати...
Практично кожна жінка знає, що таке прання, але не всі цей вид домашнього господарства люблять. Звичайно, можна...
Сучасні жінки: домогосподарки, зайняті бізнес-вумен, мами, бабусі і весь чесний народ, переважно жіночої половини - не...
В якості подарунка мамі на день народження я вибрала нову пральну машину. Там же в магазині консультант мені розповів,...
Scroll To Top