Рекомендуємо прочитати

Очищувачі повітря для дому

article2855.jpg

Виявляється, що повітря в приміщенні містить набагато більше токсинів і хімічних сполук, ніж на вулиці. Все, починаючи від матраців до каструль, виділяє шкідливі речовини у повітря наших будинків, і це побічні явища нашого технічного прогресу. Щоб привести повітря в нормальний стан, будемо використовувати природні очисники повітря, зроблені в домашніх умовах своїми руками.
Відмінним варіантом для очищення повітря, в першу чергу, є кімнатні рослини. Для тих же, хто з якихось причин не може тримати їх у будинку, є інші варіанти природного очищення.

Свічки з бджолиного воску
Звичайні парафінові свічки приносять шкоду для приміщень, і потрібно уникати їх використання вдома. Навпаки ж, свічки з чистого бджолиного воску горять практично без диму і випускають у повітря корисні негативні іони, які допомагають зв'язати токсини і видалити їх з повітря. Такі свічки особливо корисні для тих, хто страждає алергією або астмою, вони ефективні для усунення активних алергенів з повітря, а також пилу і лупи.

Соляні лампи
Це ще один прекрасний спосіб очистити повітря природним шляхом. Вони зроблені з гімалайських кристалів солі, і так само, як і свічки з бджолиного воску, випускають у повітря негативні іони, щоб очистити його. Соляні лампи, завдяки негативним іонам, борються з позитивно зарядженими іонами, які роблять вас млявими і відбирають у вас сили. Вони очищають повітря від пилу, шерсті домашніх тварин та інших шкідливих алергенів, які здатні псувати вам життя і здоров'я. Вони позбавляють від запахів, і вам стає легше дихати в будинку. Соляні лампи для астматиків - просто порятунок, тому що полегшують їм симптоми. Також їх добре використовувати як каганці, вони покращують сон і розслаблюють.

Бамбукове вугілля
Вугілля також здатне видаляти з повітря токсини. Можна застосовувати бамбукове вугілля, помістивши його в тканинний мішечок (краще з лляної тканини), він дуже добре очищає повітря в приміщенні і видаляє погані запахи. Пухка структура високої пористості бамбукового вугілля допомагає видалити бактерії, шкідливі речовини і алергени з повітря і вбирає вологу, запобігаючи утворенню грибка плісняви. Особливо добре тримати такі мішечки у вологих приміщеннях. Науково доведено, що бамбукове вугілля здатне очищати повітря від формальдегіду, аміаку, бензолу, і хлороформу, що викидаються з побутових предметів, таких, як фарба, ваше килимове покриття, а також меблі, хімічні освіжувачі повітря, всякі чистячі засоби, гума, пластмаса. Такий засіб очищення до того ж безпечно для дітей і домашніх тварин. Один раз на місяць потрібно мішечки з бамбуковим вугіллям помістити на сонячне світло, і він оновлює свої властивості. Мішечки з вугіллям можна використовувати протягом 2-х років, а потім посипати вугіллям грунт навколо рослин і він допоможе їм утримувати вологу і підгодує грунт.

Такі мішечки з вугіллям чудово будуть також очищати повітря в автомобілі та у ванній, якщо у вас там стоїть лоточок для домашніх тварин або дитячий нічний горщик.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Як важко часом буває підібрати гігієнічну зволожуючу помаду - адже при такому різноманітність косметичних засобів...
Дзеркало споконвіку у багатьох народів оповите містичним ореолом, йому приписували різні таємничі і загадкові...
Сансевиерия («Laurentii» Sansevieria trifasciata) або, як називають її в народі, тещин язик. Це кімнатна рослина є одним з найбільш...
Багато жінок твердо впевнені в тому, що поки вони годують грудьми, вони не завагітніють, тому не охороняються під час...
Scroll To Top