Рекомендуємо прочитати

Кімнатні рослини, які очищають повітря в будинку

article2465.jpg

1) Сансевиерия («Laurentii» Sansevieria trifasciata) або, як називають її в народі, тещин язик.
Це кімнатна рослина є одним з найбільш ефективних для очищення повітря.
Вона здатне фільтрувати і робити нешкідливими формальдегіди, що входять до складу багатьох чистячих засобів, що застосовуються нами в побуті.

2) Фікус (Ficus Бенджаміна)
Це дуже поширена рослина може допомогти нам відфільтровувати багато забруднюючі речовини, такі як формальдегід, який міститься в килимах і меблях, а й трихлоретилен і бензол.

3) Хризантеми
Фільтрують бензол, зазвичай присутній в клеях, у фарбах, в пластмасі і миючих засобах.

4) Алое (Aloe Vera)
Це рослина, що належить до сімейства сукулентів, дуже невибагливо при вирощуванні. А також може виявитися надійним союзником у боротьбі проти формальдегідів і бензолів.

5) Драцена (Dracaena deremensis Warneckii) Драцена здатна боротися з забруднюючими речовинами, що містяться в оліях та лаках.

6) Сциндапсус-Pothos (Scindapsus Aures)
Сциндапсус — це вірний союзник у боротьбі з формальдегідом. Він навіть здатний поглинати формальдегіди з вихлопних газів, тому його можна тримати в теплому гаражі.

7) Гербера (Гербера jamesonii)
Гербера це квітуча рослина, ідеальне для видалення трихлоретилена, часто присутньому в одязі.
Помістіть його в пральню або в спальню, але майте на увазі: гербера вимагає багато світла. На ніч краще забирати його з кімнати, де ви спите.

8) Плющ звичайний (Hedera спіралі)
Плющ є дуже сильним поглиначем формальдегіду, присутнього в багатьох засобах для очищення будинку. Більше того, він в змозі зменшити поширення забруднюючих частинок, переданих з фекаліями тварин.

9) Спатифіллум
Спатифіллум непереможний в боротьбі з найбільш поширеними летючими органічними сполуками, таких як бензол, формальдегід і трихлоретилен, а й ефективний також з толуолом і ксилолом.

10) Хлорофітум
Завдяки своєму густому листі і білим кольорами рослина здатна фільтрувати бензол, окис вуглецю, формальдегіди і ксилоли.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багато красивих і доглянутих кімнатних рослин завжди вважалося плюсом для домогосподарок: коли ми входимо в такий...
"Якщо жабу поступово нагрівати у воді, то вона не відчуває небезпеки, і її таким чином можна зварити - вона навіть не...
Виявляється, що повітря в приміщенні містить набагато більше токсинів і хімічних сполук, ніж на вулиці. Все, починаючи...
Декоративні кімнатні рослини є універсальним варіантом для оформлення того або іншого приміщення. Вони озеленюють...
Scroll To Top