Рекомендуємо прочитати

Методи і засоби контрацепції після пологів

article2977.jpg

Багато жінок твердо впевнені в тому, що поки вони годують грудьми, вони не завагітніють, тому не охороняються під час статевих контактів. Але з кожного правила є винятки. На жаль не всі жінки знають про це і потім гірко шкодують про своє незнання.

Методи і засоби контрацепції після пологів різноманітні. Найпоширеніший засіб контрацепції - це презерватив. Презервативи прості в застосуванні і досить надійні. До того ж, це, мабуть, самий економічний засіб запобігання. Використовувати даний засіб контрацепції дуже просто - перед статевим актом його натягують на чоловічий член. На жаль, іноді й презерватив може підвести - в процесі статевого акту він може зісковзнути з чоловічого члена або просто напросто пошкодитися. Якщо таке сталося. То слід обробити піхву після статевого контакту з допомогою спринцювання. Потрібно сказати, що постійне використання презерватива неприпустимо, так як механічний вплив латексом може привести до запалення жіночих статевих органів. Також ще один мінус презерватива в тому, що він не дає надходження сперми в жіночий організм, що призводить до зниження статевого чуття у чоловіка і досить несприятливо для жіночого організму. Якщо ви використовуєте презервативи, то намагайтеся їх чергувати з іншими методами і засобами контрацепції після пологів.

Ще один механічний засіб контрацепції після пологів - жіноча піхвова діафрагма.
По суті, це гумовий ковпачок, який не дає спермі проникнути в піхву. На вигляд діафрагма виглядає, як гумова чашечка з валиком по краях. Діафрагми бувають різні за розміром і формою. Розмір діафрагми може підказати вам ваш гінеколог. Використовувати діафрагму не так вже й складно - перед статевим актом її слід промити з милом, обробити розчином марганцівки, краї діафрагми змащують протизаплідною пастою. Потім діафрагму вводять в піхву двома пальцями, дотримуючись інструкції. Витягувати діафрагму слід не пізніше 12 годин після статевого акту, після чого слід провести спринцювання піхви розчином марганцівки.

Інший вид контрацепції після пологів - хімічний. Хімічні засоби контрацепції - це свічки, таблетки, пасти. Найпопулярніша протизаплідна паста - Граміцидинова, нею змащують піхву до і після статевого контакту. Дуже зручні свічки і кульки, які вводять за 20 хвилин до статевого контакту в піхву. При використанні таких засобів захисту вам необхідна консультація лікаря.

Дуже ефективний метод контрацепції після пологів - використання внутрішньоматкових засобів, які всередину матки вводить тільки гінеколог. Такі засоби можуть залишатися в матці до 5 років. Надійність таких засобів сягає 98%.

Величезна кількість жінок зараз користуються гормональними протизаплідними засобами, які запобігають дозріванню яйцеклітини. Гормональні протизаплідні засоби - це таблетки для прийому всередину.

Всі протизаплідні таблетки приймаються тільки за призначенням лікаря, який підбере потрібні, у відповідності з вашим здоров'ям.
Якщо ваше статеве життя нерегулярне, то можна приймати препарат постинор, який приймається протягом доби після статевого акту. Краще не використовувати постинор більше одного разу на місяць, так як його часте застосування провокує кровотечі. Ефективність гормональних протизаплідних засобів дуже висока - до 100%. Але не можна приймати протизаплідні таблетки при грудному вигодовуванні, тому цей метод контрацепції підійде тільки для не годуючих жінок.

Зараз жінкам старше 30 років, що мають двох і більше дітей, дозволено проводити лапароскопічну стерилізацію, при якій створюється штучна непрохідність маткових труб. Але не поспішайте робити такий важливий і остаточний крок, адже засобів і методів контрацепції після пологів досить багато, раптом ви через пару років захочете народити ще одного малюка!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Хворити ми не любимо. Але як би ми й намагалися, котрась із хвороб обов'язково наздожене нас. Сьогодні ми поговоримо про...
У цій статті мова піде про мастурбації, адже у досить великої кількості людей сексуальність прокидається в ранньому...
Всяке в житті буває, в тому числі і нестерпне бажання пізнати красу інтимних стосунків з представницею своєї статі. Для...
Виявляється, що повітря в приміщенні містить набагато більше токсинів і хімічних сполук, ніж на вулиці. Все, починаючи...
Scroll To Top