Рекомендуємо прочитати

Чистка обличчя

article2751.jpg

Косметологи рекомендують проводити її регулярно, особливо влітку. З'ясуємо, навіщо це потрібно і що являє собою професійна чистка.

Щоб добре виглядати, ми прирікаємо лице на різні випробування - наносячи тонни макіяжу, користуємося всілякими кремами і масками, підставляємо ультрафіолету. Крім того, обличчя піддається атмосферним впливам, гормональним змінам, стресам ... Щоб справитися з таким навантаженням, шкіра збільшує вироблення шкірного сала, що провокує забруднення її пор - з'являються комедони (чорні крапки), почервоніння, прищі, шкіра стає блідою і горбистою.

І тут вже навряд чи допоможуть скраби, лосьйони та пінки. Потрібен професійна чистка! Щось на зразок реанімації, після якої у шкіри має відкритися друге дихання. Очищення пор і позбавлення від відмерлих клітин додасть обличчю свіжість, гладкість і здоровий колір, допоможе засвоювати доглядаючі засоби. На добре очищену шкіру рівно лягає засмага і легко наноситься макіяж. Так що ж ми можемо зробити для свого обличчя?

Чистка обличчя

Ручна чистка
У руках професіонала ця маніпуляція є найефективнішою, правда, і найболючішою. Майстер вручну позбавляє шкіру від чорних крапок і вугрів, перед цим добре її розпаривши. Після процедури наноситься заспокійлива маска, але це не гарантує миттєвого позбавлення від почервонінб, що виникли від натискання на шкіру. Так що краще не робити цього напередодні важливих подій: шкірі знадобиться пара днів для відновлення. Ручна чистка рекомендується щомісяця для жирної, комбінованої і про ¬ проблемної шкіри.

Ручна чистка обличчя

Вакуумна чистка
Апарат, що очищає пори від жиру та забруднень, нагадує маленький пилосос. Проводиться процедура також після розпарювання шкіри. Цей спосіб не настільки ефективний при комедонах, як ручна чистка, але менш болючий. Підходить тільки для жирної та комбінованої шкіри, і протипоказаний сухій і тонкій. Не рекомендується при куперозах - видимих на обличчі дрібних судин.

Вакуумна чистка обличчя

Дезінкрустація
Тільки для жирної шкіри підходить чищення з використанням гальваністичного струму. На обличчя наноситься спеціальний розчин (фізрозчин або розчин соди), який є провідником електричних частот. Під впливом струму накопичений в порах жир і бруд помягчується і виходить на зовні. Потім видаляються - лосьйоном або тим же вакуумним апаратом.

Дезінкрустація - Чистка обличчя

Процедура триває близько 10 хвилин, відчувається легке поколювання. Не рекомендується при високий чутливості шкіри, при наявності кардіостимулятора, вагітності і новоутворень. Очищення цим методом не надто глибоке, тому через два тижні потрібно ще одна чистка.

Броссаж
Це очищаюча процедура нагадує масаж - на шкіру діє апарат з різними насадками-щіточками. М'яко видаляються відмерлі клітини, покращуться кровообіг, обличчя здбуває здоровий колір. Так як вплив щіточками поверхневе, рекомендується броссаж для шкіри без явних дефектів.

Броссаж - Чистка обличчя

Ультразвукова чистка
Ця процедура безболісна і ефективна. Шкіра обробляється тоніком на базі мінеральної води або спеціальним гелем, які проводять ультразвукові хвилі, під впливом яких дбайливо видаляються відмерші клітини. Настає короткочасний ефект ліфтингу - шкіра разгладжується і підтягується. Ультразвукова чистка рекомендується для будь-яких типів шкіри, особливо для шкіри з розширеними порами. При запущеній шкірі косметологи поєднують ультразвукову і ручну чистки. Не рекомендовано ця процедура при запаленнях і гнійниках на обличчі.

Ультразвукова чистка обличчя

Чистка фруктовими кислотами (АНА)
Не слід плутати її з глибоким хімічним пілінгом - омолоджуюча процедура, коли верхній шар шкіри просто розчиняється під впливом хімічногого складу і знову наростає протягом декількох тижнів. Чистка фруктовими кислотами нетравматична. На обличчя в два етапи наноситься очищающий склад, який спочатку розігріває шкіру, а потім розчиняє забруднення і відмерлі клітини. На завершення наноситься заспокійлива маска з ліфтинг-ефектом. Обличчя стає свіжим і гладким, процедура може використовуватися навіть перед нанесенням святкового макіяжу. Показана вона для будь-якої шкіри, крім схильної до алергії. Тому перед чищенням варто провести тест на руці - нанести хімічний склад на зап'ясті.

Чистка обличчя фруктовими кислотами

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Кожна жінка мріє про гладку, здорову і чисту шкіру, що є невід'ємним атрибутом краси та молодості. Умови сучасного ритму...
Наше обличчя відкрите всім вітрам і непогодам, тому чистка обличчя з певною періодичністю просто необхідна для всіх,...
Лактоза є натуральним цукром, що міститься в молоці. Вона міститься в різних кількостях у всіх молочних продуктах і...
Свіжість і привабливість цікавлять кожну жінку, але зберігати їх не так просто, особливо сьогодні, коли на нас впливає...
Scroll To Top