Рекомендуємо прочитати

Ультразвукова чистка обличчя

article2754.jpg

Кожна жінка мріє про гладку, здорову і чисту шкіру, що є невід'ємним атрибутом краси та молодості.

Умови сучасного ритму життя, перш за все відбиваються на стані нашого обличчя. Допомогти у вирішенні цього питання нам можуть професійні лікарі - косметологи і один із способів чищення шкіри, а саме ультразвуковий.
Ультразвукова чистка обличчя дозволяє домогтися значних результатів в мінімальні терміни, швидко і безболісно видаляє пошкоджені частинки епідермісу, стимулює обмінний процес регенерації шкіри, допомагає згладити нерівності і сприяє омолодженню і оновленню шкіри. Ця процедура стимулює вироблення природних колагенових волокон, які забезпечують еластичність і молодість шкіри.

Ультразвуковим чищенням можна користуватися при будь-якому типі шкіри. Переважно ця процедура використовується при наявності акне, близько розташованими до поверхні судин і жирному типі шкіри. На цю процедуру зазвичай йде близько 30 хвилин, проходить вона безболісно і швидко. Також однією з відмінних особливостей такого чищення можна відзначити відсутність слідів після процедури.

Ультразвукова чистка обличчя

Сама чистка проводиться при використанні спеціального апарата, що випромінює звукові коливання, які направлені до шкіри через насадку.

Показання до проведення даної процедури:

- Наявність чорних крапок, комедонов;
- Наявність вугрової хвороби (не в стадії загострення);
- Наявність набряклості обличчя;
- Знижений тонусу шкіри;
- Жирна, в'яла і комбінована шкіра обличчя.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Свіжість і привабливість цікавлять кожну жінку, але зберігати їх не так просто, особливо сьогодні, коли на нас впливає...
Рідко хто не мріє про красиву засмаглу шкіру, тому доступна сьогодні засмага без сонця в солярії став таким популярним -...
Косметологи рекомендують проводити її регулярно, особливо влітку. З'ясуємо, навіщо це потрібно і що являє собою...
Наше обличчя відкрите всім вітрам і непогодам, тому чистка обличчя з певною періодичністю просто необхідна для всіх,...
Scroll To Top