Рекомендуємо прочитати

Догляд за шкірою підлітків

article3579.jpg

Саме в той момент, коли наші діти починають проявляти підвищену увагу і гіперчутливість по відношенню до своєї зовнішності, у них і з'являється вугрова висипка, впливаючи на їх самооцінку і впевненість у собі. Але якщо знати причини виникнення акне, а також як правильно доглядати за шкірою в цей непростий період, поступово, можна не тільки значно зменшити кількість недоліків шкіри, але і повністю позбутися від прищів.

• Правда і міфи про прищі та їх лікування

1. Тільки підлітки страждають від акне. Не правда!
Будь-яка людина в будь-якому віці може отримати акне. Підлітки більше схильні до акне через гіперактивность гормонів в період статевого дозрівання, але немає ніякої гарантії, що прищі не з'являться вже після статевого дозрівання. І це вже від наших зусиль залежить, як ми виглядаємо, після 30, як і йдеться в цій статті.

2. Хороша засмага може допомогти позбавити шкіру від акне. Не правда!
Дійсно на короткий період загар може допомогти шкірі виглядати краще, але він не загоює шкіру, не регулює виділення шкірного жиру і не запобігає зростання бактерій. До тому ж перебування на сонці з незахищеною шкірою, є основний причиною появи надалі зморшок, пігментних плям і навіть раку шкіри.

3. Шоколад і жирна їжа викликають прищі. Не правда!
Немає конкретних продуктів, які викликають акне у всіх без виключення людей. Але якщо у вас є алергія на певний продукт або його складовий компонент (наприклад, апельсини, горіхи, консерванти і т.д.), то звичайно безконтрольне його вживання може вивести організм з рівноваги і привести до утворення нових прищів.

4. Прищі заразні. Не правда!
Вид бактерій, які викликають прищі і вугри, є анаеробним, тобто є вони не люблять повітря і сонячне світло, та не передаються від людини до людині. Вони живуть під поверхнею шкіри, і починають активно розмножуватися тільки якщо внаслідок роботи гормонів виділяється занадто велика кількість шкірного жиру. 

• Причини виникнення акне або чому саме підлітки так сильно страждають від прищів?

1. Основна причина це бурхливі гормони. В підлітковому віці в організмі виробляється надлишкова кількість гормонів, особливо андрогенів, завдяки яким шкірний жир і починає вироблятися в надмірній кількості. Чим більше шкірного жиру, тим більше ймовірність, що пора спочатку засмітиться, а потім і запалиться.

2. Недостатнє очищення шкіри кожи. Хоча брудна шкіра не є причиною вугрового висипання, але якщо дитина не вмивається и не очіщує обличчя хоча б два рази на день, кількість мертвих клітин шкіри постепенно збільшується і забиває пори, що в свою чергу призводить до запалення і прищів. Для дівчаток: не повне видалення макіяжу перед сном, безумовно, може ще сильніше погіршити ситуацію.

3. Вплив подразників. Такі інгредієнти, як наприклад, спирт, ментол, камфора, евкаліптова олія провокують збільшення вироблення шкірного жиру, що в свою чергу призводить до збільшення кількості прищів.

4. Комедогенність. Застосування косметичних засобів, а саме кремів і масок для обличчя, тональних засобів, декоративної косметики, що викликають засмічення та розширення пор.

5. Непослідовність догляду за шкірою.

Догляд за шкірою підлітків

• Що дійсно зменшує акне?

1. Використання ніжних засобів для очищення шкіри. Щоб зупинити почервоніння і запалення, скоротити надмірне виділення шкірного жиру і допомогти шкірі вилікуватися, необхідно двічі в день вмивати обличчя за допомогою м'якого очищаючого засобу. При цьому необхідно утриматися як від застосування мила і миючих засобів яке надмірно висушують шкіру, так і від застосування таких сильних абразивних чистячих засобів, як відшулушуючі скраби.

2. Позбавлення від мертвих клітин. Однією з причин виникнення акне є освіту занадто велика кількість мертвих клітин шкіри, яки накопичились і починають заважати та навіть блокувати вихід шкірного жиру з пори. Найкращим способом, за допомогою якого в даному випадку можна позбавити шкіру від мертвих клітин, є використання продуктів, що містять саліцилову кислоту. Наділена протизапальними властивостями, вона не лише зможе м'яко відшелушити шкіру, але і вбивши бактерії, очистити пору зсередини.

3. Усунення бактерій, які викликають і провокують виникнення акне. Численні наукові дослідження доводять, що перекис бензоїлу (бензоїл пероксид) є одним з найкращих  та ефективних компонентів для лікування вугрової висипки.

4. Видалення і поглинання шкірного жиру. На жаль, немає ніякого способу, щоб безпосередньо контролювати спровокований гормонами процес підвищеного виділення шкірного сала. Але навіть в цьому випадку, потрібно використовувати продукти, які поглинають зайвий жир, наприклад маски з глини, можна допомогти шкірі. Головне щоб усі ці продукти та маски не містілі таких подразніків, як ментол, камфора, або спирт, який чомусь містіться у великій кількості абсорбуючіх анти-акне продуктах.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Здоров'я багато в чому залежить від правильного харчування. Але виявляється, навіть здорові страви можуть стати...
Афродизіаки - це продукти, які підвищують сексуальну активність людини. Як правило, такий провіант містять велику...
У гонитві за тонкою талією, жінки позбавляють себе солодкого. А без солодкого життя здається нудним, нерадісним. Для...
Шоколад визнаний не тільки смачним, але й корисним. Напої з шоколаду зберігають всі поживні властивості, в них...
Scroll To Top