Рекомендуємо прочитати

Шоколад без шкоди фігурі

article3011.jpg

У гонитві за тонкою талією, жінки позбавляють себе солодкого. А без солодкого життя здається нудним, нерадісним. Для гарного настрою потрібна всього лише плитка шоколаду. 100 г шоколаду творять чудеса - збільшується вироблення ендорфінів, поліпшується робота мозку і жінка відчуває себе щасливою. А як же талія? Якщо не зловживати шоколадом, то вашій фігурі ніщо не загрожує.

Для того щоб підвищити виробництво гормону серотоніну, достатньо 2-3 шматочки шоколаду в день. Піднімаючи собі настрій, не забувайте контролювати норму шоколаду. Інакше зайві сантиметри на талії з'являться дуже швидко, і тоді ніякий шоколад не зробить життя радіснішим.

Без шкоди для фігури можна вживати гіркий шоколад з вмістом какао не менше 50%, і тільки в певний час доби. Кращий час для солодкого - з 14.00 до 19.00. Як вживати шоколад теж має значення. Помічено, що жінки із зайвою вагою їдять швидко, в тому числі і солодощі. Шоколад потрібно не жувати, а смакувати, щоб він танув на язиці. Тільки в цьому випадку ви отримаєте справжнє задоволення від шоколаду без шкоди фігурі.

Шоколад чомусь вважається жіночими солодощами. Але це не зовсім так, чоловіки люблять шоколад не менше, просто приховують свою пристрасть. Запропонуйте чоловікові, що прийшов з роботи, шматочок шоколаду, і ви побачите, що від його втоми не залишиться і сліду.

Шоколадка відмінно підходить для перекусів на роботі, а ще її зручно брати в дорогу тим, хто багато часу проводить у відрядженнях. Смак і аромат шоколаду допоможуть пережити розлуку з родиною, з коханою людиною. Плитка шоколаду є основою сімейного щастя. Якщо в будинку почастішали сварки, значить, членам сім'ї не вистачає солодкого. Нагодуйте всіх шоколадом і світ відновиться.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

На носі зима, а ніщо так не зігріває холодними вечорами, як гарячий чай з медом або фруктовим желе. Давайте готувати...
Афродизіаки - це продукти, які підвищують сексуальну активність людини. Як правило, такий провіант містять велику...
Здоров'я багато в чому залежить від правильного харчування. Але виявляється, навіть здорові страви можуть стати...
Шоколад визнаний не тільки смачним, але й корисним. Напої з шоколаду зберігають всі поживні властивості, в них...
Scroll To Top