Рекомендуємо прочитати

Маскуємо прищі тональним кремом

article3392.jpg

Збираючись на фотосесію, модель раптом виявляє на своєму обличчі, незрозуміло звідки взялися прищі. До речі дана проблема може виникати не тільки в підлітковому віці. Звичайно, щоб позбавиться від прищів, потрібне лікування, але в нашому випадку необхідно зробити маскування підручними засобами, щоб не зірвати заплановану фотосесію.

Якщо ви, якимось чином пов'язані з модельним або шоу бізнесом, вам обов'язково необхідно знати методи, за допомогою яких можна досить швидко замазати прищі будь-якого розміру тональним кремом, щоб хоч якось їх замаскувати.

Слід також не забувати, що за шкірою обличчя потрібно доглядати і хоча-б раз на тиждень потрібно проводитися якісну очистку обличчя. Це дозволить позбавиться від чорних крапок і комедонов. Адже попередити появу прищів легше, ніж потім їх замаскувати.

Перед тим як нанести тональний крем необхідно умити обличчя і, якщо буде необхідно, використовуйте скраб. Використовуйте підсушуючі засоби для вмивання.

Щоб шкіра, виглядала рівномірно, можливо буде потрібно декілька видів маскуючих і тональних засобів. Прищі, як правило, з'являються на жирній шкірі, тому рекомендуємо придбати тональний крем для жирної шкіри.

Перед маскуванням прищів тональним кремом, обробіть обличчя за допомогою рідкого засобу з антибактеріальною і живильним основою. Для запаленої шкіри існують крему, що містять лікувальні добавки. Тональний крем містять мікрочастинки пудри, яка, проникаючи на шкіру обличчя, вбирає зайвий жир і надає шкірі матовий відтінок. Наносяться такі креми на шкіру товстим шаром, щоб приховати дефекти і шорсткості. Колір обличчя набуває темний колір з одночасним маскуванням прищів.

Маскування прищів коректором, є другим етапом маскування прищів. Такі коректори в своєму складі містять щільні незмивні речовини, що утворюють при нанесенні щільну плівку. Точковими рухами коректор наноситься на прищі, котрі виділяються на шкірі, після чого м'яко розтушовувати так, щоб колір тонального крему і коректора не надто відрізнялися. Таким чином, приховавши прищі під коректором, крем необхідно залишити вбиратися на 2-3 хвилини. Спеціальний тональний крем зеленуватого відтінку, допоможе приховати почервонілість навколо прищів. При накладенні на шкіру, він нейтралізує червоний колір.

Останнім етапом, після вбирання крему, буде нанесення на обличчя тонкого шару тонального рідкого крему на прозорій основі, який акуратно розтушовується по обличчю круговими рухами. 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Хімічний пілінг може впливати на різні шари шкіри, а для будови дерми характерна складна структура, тому відновлення...
ТОП 5 найкращих лосьйонів для обличчя. Ваша шкіра випромінює сяйво, радує молодістю і красою! Кілька домашніх продуктів...
Наше тіло захищене одягом, а обличчя завжди відкрито, тому воно сильніше піддається впливу шкідливих факторів...
Вже довгий час салони краси користуються фруктовими кислотами у виготовленні засобів, здатних ефективно очистити...
Scroll To Top