Рекомендуємо прочитати

Молочний пілінг обличчя

article3137.jpg

Що таке молочний пілінг?
Молочний пілінг являє собою використання спеціальної суміші, в якій міститься молочна кислота. Остання ж входить до складу епідермісу шкіри, тому надає сприятливу дію на її стан і зовнішній вигляд. Ця процедура допомагає зробити колір обличчя більш рівним позбутися від естетичних проблем, таких як чорні точки і пігментні плями. Ще одному перевагою молочного пілінгу є його вікова універсальність і гіпоалергенність.

Дія молочної кислоти на шкіру
Варто зауважити, що не дивлячись на той факт, що під час молочного пілінгу кислота проникає глибоко в шкіру, ця процедура не відноситься до числа процедур глибокого чищення обличчя. Молочна кислота, проникаючи в шкірний покрив, виконує регенеративну функцію - на місці відмерлих клітин виробляє ріст молодих. Також в шкірі відновлюється рівень колагену, що призводить до підвищення пружності та еластичності.

Як ми вже сказали, молочний пілінг хороший тим, що підходить всім типам шкіри, але найбільш корисним він буде в таких випадках:
- при наявності зморшок і пігментних плям
- при регулярному появі висипів і запалень
- при вугровій висипці
- при жирній шкірі
- при нерівному кольорі шкіри

Застереження
Не забувайте, що молочний пілінг має хімічний характер і повинен проводитися тільки кваліфікованим фахівцем і тільки в спеціалізованому салоні. У домашніх умовах корисна процедура чистки обличчя молочною кислотою може обернутися неприємними наслідками - на шкірі можуть з'явитися опіки.

Протипоказання молочного пілінгу
Як і у більшості хімічних процедур у молочного пілінгу є твої табу. Чистити шкіру обличчя молочною кислотою категорично заборонено:
- під час вагітності
- під час годування грудьми
- при наявності онкологічних захворювань
- при діабеті
- при герпесі

Якщо у вас немає жодного пунктика протипоказань і ваша шкіра потребує ретельного догляду, то молочний пілінг з легкістю стане найефективнішим способом вирішення проблеми.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Кожна господиня бажає створити в будинку неймовірну атмосферу затишку і комфорту. Створити комфорт та затишок у своїй...
BB крем - це комбінований продукт, він скорочує кількість тюбиків, якими треба скористатися. Його називають 6 в 1 - це...
Купероз проявляється у вигляді почервоніння і судинної сітки на шкірі. Він може проявиться в будь-якому місці тіла, але...
Поліпшити стан шкіри можна в будь-якому, навіть самому запущеному випадку. Пам'ятайте, що головний пункт - ретельне...
Scroll To Top