Рекомендуємо прочитати

Чи безпечно нарощування вій

article3295.jpg

Кожна жінка мріє мати довгі і густі вії, але деякі можуть за допомогою косметичних засобів, то доводиться їх нарощувати. Але чи дійсно косметологічне збільшення вій безпечно?

Варто відзначити, що можна нанести віям непоправну шкоду, якщо нарощування буде зроблено неправильно. Штучні вії, які використовуються при такій косметологічній процедурі, будуть склеюватися одна з одною біля основи, і таким чином, власні вії можуть почати випадати. Наприклад, якщо ви вирвете одну і ту ж вію двадцять разів, то вона більше не відросте.

Є один спосіб, як дізнатися, що вам роблять нешкідливе нарощування вій. Необхідно спочатку переконатися, що майстер використовує спеціальний клей фармацевтичної чистоти, а потім зверніть увагу на вії, якщо вони пластикові і важкі, то попросіть більш легкі вії.

Завжди звертайтеся за допомогою тільки до перевірених фахівців, яким можна довіряти. Такий підхід у вас має бути скрізь і завжди.

Обов'язково попросіть у майстра сертифікат. Щоб перевірити правильність нарощування, після процедури візьміть зубочистку і проведіть нею між вій. Якщо зубочистка буде застрягати, то вії склеєні між собою, а це призведе до втрати вій. А якщо ж всі вії відокремлені одна від одної, то нарощування зроблено правильно.

Якщо ж ви виявили, що вії склеєні, то тут не можна зволікати. Неправильно нарощені вії можна відразу ж розділити, а ще краще негайно професійно видалити. Варто відзначити, що не можна видаляти вії в тому ж місці, де їх нарощували. У будь-якому разі не забувайте одину вельми важливу пораду - просіть у майстра такі вії, які по товщині будуть такі ж, як у вас. Якщо вії будуть занадто важкими, то це також негативно позначиться на здоров'ї ваших власних вій.

Не забувайте, що зробити правильне і гарне нарощування вій цілком можливо. До того ж, якщо цю процедуру зробити правильно, то ваші вії будуть рости довгими і здоровими, тому як тепер вам не треба користуватися тушшю, і ви будете виглядати завжди відмінно, навіть після пробудження і без макіяжу, і більше того ви зможете заощадити свій час.  

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Якщо ви помітили, що ваші вії стали рідкими, то ви можете спробувати скористатися хімічним нарощуванням вій, таким...
Якщо очі - дзеркало душі, то вії - його оправа. Гарні очі з густими віями притягають і ваблять, зачаровують і зводять з...
Веснянки з'являються в результаті збою діяльності пігментної системи. Простіше кажучи, меланін (засмага)...
Жінки всього світу повинні дякувати Коко Шанель за маленьке чорне плаття, модне у всі часи. Ніщо не зрівнятися з ним за...
Scroll To Top