Рекомендуємо прочитати

Побічні ефекти нарощування вій

article3231.jpg

Якщо ви помітили, що ваші вії стали рідкими, то ви можете спробувати скористатися хімічним нарощуванням вій, таким чином ви зробите їх довгими і густішими.

Варто зауважити, що нарощувати вії рекомендовано не всім. Якщо у вас проблеми із зором, якщо у вас ще які-небудь проблеми з очима взагалі, то вам найкраще уникати нарощування вій.

Деякі дівчата прагнуть наростити вії, щоб стати ще більш красивішою і помітнішою.
Якщо ви занадто часто нарощуєте вії, то ви можете пошкодити природні вії. Таке може розвинутися навіть тоді, коли на фолікули власних війок чиниться великий тиск. Є жінки, які мають ослаблені волосяні фолікули, і навіть можуть остаточно втратити свої власні вії.

Чутливість очей підвищується, коли яка-небудь речовина випадковим чином потрапляє в очі і починає викликати роздратування. У разі, якщо у вас чутлива шкіра, то клей, який використовують для закріплення вій, може викликати роздратування і почервоніння очей, а також викликати неприємну набряклість.

Варто відзначити, що при нарощуванні вій ви можете отримати інфекцію або травму очей. Клей може привести до болю і подразнення в очах. Будьте обережні, майстер і ви повинні бути обережні, тому що пінцет і клей знаходяться поряд з очима. Інфекції, а точніше бактерії і віруси становлять особливу небезпеку для очей, тому як вони можуть викликати серйозні очні захворювання.

Симптоми небезпеки завжди проявляються вельми яскраво, тому як штучні вії, пінцет, клей та інші продукти тісно контактують з шкірою повік, і тому повіки можуть злегка припухнути. Також можуть з'явитися дискомфорт, підвищене сльозовиділення, свербіж та почервоніння очей. Нерідко вранці з'являються густі виділення з очей, вранці і після пробудження.

Щоб почати лікування, для початку потрібно видалити нарощені вії, а потім вже звернутися до лікаря. Він порекомендує вам холодні компреси на повіки, для зниження запалення до мінімуму. Якщо у вас якісь інші вельми складні симптоми, то, можливо, вам доведеться приймати препарати антигістамінні. А ось якщо у вас сильна алергія, то вам доведеться використовувати очні краплі та інші ліки, що допомагають зняти подразнення і запалення.

Найголовніший чинник - це застереження. Для початку потрібно поговорити з майстром про засоби, що викликають мінімальну реакцію. Особливо це корисно тим дамам, які страждають алергією.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Контактні лінзи давно увійшли в ужиток сучасної людини. Отже, давайте оцінимо: контактні лінзи за і проти. Їх користь і...
Якщо очі - дзеркало душі, то вії - його оправа. Гарні очі з густими віями притягають і ваблять, зачаровують і зводять з...
У кожного чоловіка є свій власний найбільш сексуальний жіночий образ і переважний сексуальний сценарій. Однак...
Кожна жінка мріє мати довгі і густі вії, але деякі можуть за допомогою косметичних засобів, то доводиться їх...
Scroll To Top