Рекомендуємо прочитати

Червоні плями на ногах

article3206.jpg

Будь-які плями, що з'являються на шкірі, вимагають пильної уваги і своєчасного лікування. Не всі плями на ногах небезпечні, припустимо, нерідко може з'явитися подразнення після епіляції. Іноді червоні плями на ногах з'являються після носіння тісного взуття або капронових колгот.

Якщо на ногах є родимі плями, і вони не змінюють свій колір, не чешуться і не збільшуються в розмірах - можна не звертати на них уваги, але якщо з ними відбуваються якісь зміни обов'язково потрібно показати свої ноги лікаря.

Буває й так, що висипання на ногах з'являються після застосування якогось косметичного засобу, припустимо крему для епіляції або гелю для душу. Алергічні реакції у більшості випадків проходять, як тільки знайдений і усунутий алерген. Особливу увагу слід приділяти червоним плямам, так як такі плями можуть свідчити про початок досить серйозного захворювання, такого як васкуліт. Якщо у вас плями на ногах - причини і лікування не варто шукати самостійно, ні до чого хорошого це не приведе. Наші ноги сигналізують нам про стан наших вен і судин. Тому будь-які висипання на ногах потрібно показувати спочатку дерматологу, а потім за його рекомендаціями судинного хірурга, флебологу і т.д.

Пігментні плями теж не рідко з'являються на шкірі ніг. Крім естетичного моменту важливо зрозуміти причину появи плям на ногах. Пігментація нерідко говорить про те, що є проблеми з органами травлення, можливо, є проблеми з обміном речовин і т.д. Поява пігментації також може мати генетичну природу, нерідко на ногах з'являються пігментні плями через вплив УФ-випромінювання, рентгенівського, інфрачервоного. Тому, лікування пігментних плям на ногах потрібно визначати спільно з такими лікарями як ендокринолог, дерматолог, судинний хірург.

Стан ендокринної системи та вміст вітамінів в організмі тісно пов'язане з пігментацією шкіри, в тому числі і на ногах. Тому коричневі плями на шкірі ніг можуть вказувати на нестачу вітамінів А, С, РР, а світлі плями вказують на нестачу вітамінів групи В. Все це говорить про те, що одночасно з застосуванням якихось зовнішніх мазей, ванночок, примочок, необхідно насичувати організм вітамінами. Нерідко призначають великі дози аскорбінової кислоти всередину, пантотенову кислоту, ін'єкції вітамінів B1, B6, B12. Алергічні плями на ногах лікують крім зовнішніх засобів ще й антигістамінними препаратами. У будь-якому випадку лікування завжди комплексне і кожен препарат призначається лікарем.

Якщо у вас лускаті рожеві, рожево-жовті плями на ногах - є велика ймовірність, що це рожевий лишай. Особливість цього захворювання полягає в тому, що багато місцевих процедури - різні мазі і примочки тільки ускладнюють перебіг хвороби. Тому якщо ви помітили такого плану плями на ногах - причини і лікування легко визначить дерматолог, до якого вам слід негайно звернутися. Ця хвороба небезпечна тим, що нею можна заразити своїх близьких, а якщо займатися самолікуванням, в підсумку можна заробити екзему. Як бачите, будь-які плями на тілі вимагають діагностики та лікування у професіонала, у тому числі плями на ногах.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У літній період багато жінок стикаються з такою проблемою, як тріщини на п'ятах. Причиною їх появи влітку стає відкрите...
Слово «лишай» відлякує багатьох людей. Лишай асоціюється із захворюванням, яке поширюється серед людей і передається...
Зазвичай, кожна жінка влітку носить босоніжки, і кожній хочеться, щоб ніжки виглядали красиво. А для того, щоб вони...
Будь-якій жінці хочеться мати красиві і доглянуті нігті на руках і на ногах. Нігті на ногах повинні завжди виглядати...
Scroll To Top