Рекомендуємо прочитати

Гірудотерапія для красивого тіла.

article3323.jpg

Кожна людина відноситься до п'явок по-різному: у когось вони викликають огиду і страх, а хтось дивиться на них абсолютно байдуже. Але незаперечним залишається факт, що для багатьох людей ці істоти стали кращим зціленням.

Гірудотерапевти іменують медичну п'явку не більше і не менше, а шедевром природи, що допомагає людям протягом багатьох тисяч років. Але був момент, коли лікування п'явками перенесли з традиційної медицини в нетрадиційну. Після надмірного захоплення в 50-хх роках ХХ століття хіміотерапією лише в останнє десятиліття даний метод знову набирає обертів популярності.

І, хоча досвід показує, що гірудотерапія досить ефективна, до офіційної медицини її зараховувати не хочуть. І це прикро, тому що практика показує, що п'явки дуже часто допомагають там, де безпорадні найпрогресивніші методи лікування. Трапляється, що в тих випадках, коли лікарі застосовують хірургічні втручання, п'явками лікують хворобу повністю.

Для лікування використовують лише медичних п'явок. Звичайні п'явки, які зустрічаються у водоймах, непридатні для лікування - це абсолютно інший вид, які іменується кінськими п'явками і не мають лікувального ефекту. Медичних п'явок вирощуються на спеціальних біофабриках, і лише їх слина має цілющі лікувальні властивості. Слина п'явки містить більше ста п'ятдесяти лікувальних компонентів, серед яких можна виділити гормони, гірудин, ферменти, вітаміни.

Процедура гірудотерапії
Перед тим, як братися за лікування хвороби, потрібно визначити її причину. Після того, як пацієнт пройде повне обстеження і здасть всі необхідні аналізи, лікар-гірудотерапевт призначить лікування. Визначивши наявні проблеми, лікар сам визначить найбільш підходящі місця, над якими слід «попрацювати» п'явці.

Укус п'явки досить безболісний через знеболюючі властивості слини і чимось нагадує мурашиний. Людина взагалі не відчуває присутності на тілі цієї істоти. Поки не нап'ється крові, п'явка тримається, а потім відпаде. На практиці одночасно працює від одного до десяти «болотних цілителів», а процедура триває впродовж 40 хвилин. Часто п'явка сама відчуває, де потрібна її допомога.

Потрібно враховувати, що п'явка досить примхливе створіння, і деколи навідріз відмовляється прикріплюватися до людей. Особливо вона не переносить запахів мила, парфумів і поту. Також не любить алкоголь. Саме тому перед походом до гірудотерапевта пацієнту слід прийняти душ з милом і не вживати алкогольні напої, а то похід до лікаря може виявитися марним.

Лікувальний ефект гірудотерапії в косметології
Дерматологія гарантує ефективність даного методу накопиченим клінічним досвідом.
Косметологи всього світу вже по достоїнству оцінили можливість гірудотерапії, що сприяє відновленню мікроциркуляції в організмі та активізації лімфодренажа. Крім того лікування п'явками стимулює процес оновлення шкіри, запобігає появі оксидативного стресу. Як підсумок - шкіра рожевіє, набуває м'якості, еластичності, пружності і гладкості.

Застійні плями, вугрі і старі рубці також відносяться до показань для лікування п'явками. Ці проблеми допомагає виправити дренажний, імуномодулюючий ефект гірудотерапії. По закінченні курсу лікування рубці на обличчі згладжуються, шкіра набуває свіжий відпочивший вигляд.
Гірудотерапія надає позитивний ефект при целюліті. Після пари-трійки сеансів йде рихлість тканин, зменшується, а інколи зовсім зникає ненависна багатьом «апельсинова кірка». Поліпшення можна спостерігати при запущених формах целюліту. Багато косметологічні центри включають сеанси гірудотерапії в список спа-процедур, замінюючи ними дорогі креми та обгортання.

Хоча спектр показань досить великий, дуже важливо потрапити до досвідченого лікаря, який розсіє сумніви, подарує промінь надії і втілить мрії в життя.

Гірудотерапія практично не має протипоказань і може призначатися навіть маленьким дітям. Єдині обмеження за віком пов'язані з неможливістю дотримуватися всіх необхідних заходів по догляду за ранами.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Тягнучі болі в спині, болі в нижній частині живота і в попереку - все це ознаки того, що ваші нирки працюють не так, як...
Хворіти наші жіночі ноги можуть з різних причин. Залежно від того, чим викликана біль в ногах, слід шукати шляхи...
Кашель є симптомом різних захворювань - бронхіту, трахеїту, запалення легенів, алергічних реакцій. Щоб лікування кашлю...
Про гірудотерапію, тобто лікуванні п'явками, відомо досить давно. У середині XVIII століття п'явками досить успішно...
Scroll To Top