Рекомендуємо прочитати

Лікування варикозу п'явками

article2694.jpg

Про гірудотерапію, тобто лікуванні п'явками, відомо досить давно. У середині XVIII століття п'явками досить успішно лікували більше 100 відомих захворювань, адже як з'ясувалося набагато пізніше, в слині цього лікарського кільчастого хробака містяться сотні біологічно активних речовин, що благотворно позначаються на організмі людини. Гірудотерапія з успіхом застосовується і в наші дні, а особливо популярн лікування варикозу п'явками. Про боротьбу з варикозним розширенням вен за допомогою медичних п'явок ми розповімо в цій статті.

Відомо, що боротися з варикозом вельми важко. Сучасні методи лазерного лікування і навіть хірургічне видалення уражених вен не тільки дуже болісні процедури, але і не дають ніякої гарантії того, що варикозні вузли не з'являться знову. Вся проблема в тому, що варикоз це не захворювання конкретної ділянки вен, а серйозна патологія всій венозної системи, лікувати яку потрібно в комплексі. Неоціненну допомогу при цьому можуть надати саме п'явки.

Лікування варикозу п'явками

Як виявилося, до складу слини лікувальної п'явки входить фермент гірудин, який розріджує кров і має протизапальну дію. А ферменти гіалуронідаза і коллагеназа збільшують проникність стінок судин і уповільнюють ріст хвороботворних мікроорганізмів. При цьому наголошується, що лікування п'явками варикозного розширення вен абсолютно не має побічних ефектів і благотворно позначається на стані всього організму. Більше того, медики відзначають, що при своєчасному початку лікування захворювання операція хворому просто не знадобиться. Ці живі організми присмоктавшись до уражених ділянок тіла розріджують кров, розчиняють тромби, знімають набряки і запалення, і не завдають при цьому ніякої шкоди організму на відміну від медикаментів.

Лікування варикозу п'явками

Що стосується безпосередньо процедури лікування п'явками, то ставити цих лікувальних хробаків на ноги можна практично скрізь, уникаючи лише внутрішній поверхні стегон, де вони можуть присмоктатися до артерій. Точки розстановок п'явок повинні підбиратися лікарем суто індивідуально, але в загальному сенсі розташовуються ці живі лікарі в шаховому порядку вздовж вен, не менш ніж у 1 см від них. Ні в якому разі п'явки не встановлюються в саму вену і в місця їх закупорки.

При варикозному розширенні вен, що протікає без запалення сеанси гірудотерапії проводяться двічі на тиждень протягом місяця. Причому протягом одного року потрібно пройти два лікувальних курсу, які проводяться в період з березня по квітень і з вересня по жовтень. Влітку ж п'явки попросту не ставляться так як ці черв'яки не переносять спеку, а хворий інтенсивно потіє. Кількість же самих встановлюваних «лікарів» повністю залежить від занедбаності захворювання, але в середньому їх число не перевищує 5 штук.

Лікування варикозу п'явками

Результат лікування варикозу п'явками можна помітити вже через два сеанси (через тиждень), проте для повного одужання необхідно пройти повний курс лікування. Накладаються п'явки тільки в лежачому положенні, а по завершенню процедури на шкіру потрібно накласти прокладку і зафіксувати її бинтом. Прискорити одужання при варикозі допоможе суміщення гірудотерапії з контрастним душем уражених місць і спеціальними вправами. Здоров'я вам!

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Варикозне розширення вен - це вельми поширена хвороба, для лікування якої доводиться часто вдаватися до операції....
Кожна людина відноситься до п'явок по-різному: у когось вони викликають огиду і страх, а хтось дивиться на них абсолютно...
Хворіти наші жіночі ноги можуть з різних причин. Залежно від того, чим викликана біль в ногах, слід шукати шляхи...
Навесні організм малюка ослаблений, і часто загальна слабкість імунітету дає про себе знати носовими кровотечами. Як з...
Scroll To Top