Рекомендуємо прочитати

Інтимна хірургія для жінок

article2992.jpg

Вагінопластика - пластика піхви.
Вагінопластика - ця операція буде потрібна жінкам, які при пологах пошкодили свою промежину. Під час пологів через статеві шляхи жінки проходить голівка дитини діаметром близько десятка сантиметрів. При цьому тканини піхви і промежині дуже сильно розтягуються, і при недостатньо широкому тазі або неправильній поведінці жінки можуть навіть розірватися. Нерідко лікарі спеціально роблять розрізи промежини, щоб запобігти її розриву у вкрай небажаному місці - ззаду. Безумовно, після завершення пологів всі розриви і розрізи зашивають. Однак нерідко наслідки розривів не обмежуються одними тільки швами. Навіть після повного загоєння розривів вхід в піхву стає ширшим, ніж раніше. В результаті жінка може втратити здатність до насолоди від статевого акту: розширене кільце піхви не охоплює статевий орган чоловіка настільки щільно, скільки треба для задоволення.

Пластика статевих губ
Все починалося з інтимної стрижки, пірсингу статевих органів і витончених тату-зображень в найзатишніших місцях. Тепер прийшов час і інтимної хірургії – не задовольняючись звичними вже прикрасами, можна радикально усунути наявні недоліки. Жінку може утрудняти, наприклад, форма і розмір статевих губ - занадто великі чи маленькі, або просто не подобається їх зморщений вигляд. Звичайно, це не життєво важлива операція, але якщо після кількох родів, відбулися значні деформації статевих губ, то бажання молодої жінки повернути їм естетичний вигляд дуже навіть можна зрозуміти. Тим більше, це не найскладніше в інтимній хірургії втручання.

Клітор
Ми всі прагнемо отримувати радість від сексу, і якщо щось заважає робити це - то часто стає проблемою номер один. Такою проблемою, наприклад, може стати клітор, що є, у більшості жінок, основою отримання яскравих сексуальних відчуттів. В силу вроджених анатомічних причин клітор іноді ховається під шкірною складкою, або виявляється під рубцями, що виникли після травми. Інтимна хірургія, усуває подібні перешкоди, виявляється єдиним вирішенням проблеми.

Пластика малих статевих губ
Елонгація (подовження) і асиметрія малих статевих губ є найбільш часто зустрічаючоюся проблемою жіночої генітальної хірургії. Збільшеною вважається мала статева губа, величина якої при бічному витягненні перевершує 5 см. Елонгація і асиметрія малих статевих губ носять, як правило, вроджений характер. Однак більш інтенсивне розтягнення малих статевих губ може також бути наслідком деяких хронічних захворювань, сильних тракцій в цій зоні або ж надходження андрогенів (чоловічих статевих гормонів). У більшості пацієнток відсутні чіткі естетичні проблеми і зазвичай основним їх побажанням є те, щоб після операції малі статеві губи не виступали за рівень великих статевих губ (тобто їх довжина не повинна перевищувати 1 - 2 см.).

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Як казала одна лірична героїня: "Чоловіка легше поміняти, ніж зрозуміти". Чоловіка, який дорікає дружину, що взяв...
Відновлення невинності - хірургічна операція, що виконується тільки відповідно з бажанням пацієнтки, ніяких інших...
Scroll To Top