Рекомендуємо прочитати

Відновлення невинності, сучасна гіменопластіка

article3219.jpg

Як казала одна лірична героїня: "Чоловіка легше поміняти, ніж зрозуміти". Чоловіка, який дорікає дружину, що взяв її не дівчиною (залишилися і такі ортодокси в сучасному світі), дійсно простіше змінити. А цноту в наші дні, хоч і як і раніше в ціні, перестала бути чимось безповоротно втраченим. Благо операцію з відновлення, гіменопластику, можна проводити не один раз.

Цим займається естетична гінекологія. Всі операції, що проводяться в цій області, можна умовно поділити на дві групи:
1 група - естетичні операції з покращення зовнішнього вигляду статевих губ. Когось бентежить їх недостатньо привабливий зовнішній вигляд, зморщеність і т.д. Але естетична хірургія має також і функціональне значення. Наприклад, операція по збільшенню розміру статевих губ, робить більш тісним вхід у піхву, що так подобається чоловікам.

2 група - функціональні операції, що поліпшують функції статевих органів: клітора піхви, малих статевих губ.
Особливе місце в інтимній хірургії займає Гіменопластика-операція з відновлення дівочої пліви. Найчастіше, до неї вдаються жертви згвалтування. Буває, що цілісність пліви може бути порушена при інтенсивної вагінальної мастурбації або в результаті активності, не пов'язаної з сексом - наприклад, під час занять спортом, необережному гінекологічному втручанні.

Нерідко, жінки хочуть таким хірургічним чином змінити своє минуле, і вийшовши заміж "дівою", почати життя з чистого аркуша.
Названа по імені грецького бога - покровителя шлюбу Гіменея, дівоча пліва з давніх часів вважалася ознакою невинності. Колись незаймана дівоча пліва нареченої вважалася єдиним способом точно встановити батька майбутньої дитини. У деяких традиційних культурах все ще вимагають оглядати у нареченої невинну пліву.

Історія відновлення невинності не менше давня. У далекому минулому повитухи відновлювали невинну пліву за допомогою голки, іноді використовуючи в якості допоміжного матеріалу пліву, взяту у кіз та інших тварин.

Вперше в історії офіційної медицини операція з відновлення дівочої пліви була проведена в 1962 році італійським гінекологом Бернуллі власної дочки. А рік потому, вже 35 тисяч європейських жінок повернули собі честь подібним чином. За даними Американської асоціації пластичних хірургів, вагінальна хірургія, що включає в себе гіменопластику, являє собою один з найбільш швидко розвиваючихся розділів інтимної пластики.

Сучасна операція гіменопластики вважається нескладною, не має протипоказань, окрім запальних процесів і психічних захворювань, проводиться в амбулаторних умовах під місцевою анестезією і не припускає госпіталізації. Розірваний гімен, схожий на пелюстки квітки і завдання хірургів його акуратно зшити. Буває, що у жінок, які народили, або жінок з досвідом зшивати вже нічого, і тоді невинну пліву формують з тканин піхви. Одночасно лікар може зміцнити стінки піхви, що поверне повноту плотських відчуттів.

Відновлюючи пліву, хірурги використовують розчинна матеріал для швів для з'єднання мембранної тканини. Під час сексуального контакту така тканина розірветься, викликавши біль і кровотечу.

До речі, багато жінок вдаються до Гіменопластика зовсім не через острах покарання або користі, а виключно з доброї волі. Втративши невинності "по дурості" і зовсім не так, як їм колись мріялося, вони повертають собі "відчуття невинності".

Ця операція набирає популярність і в США. Так, наприклад, Жанетта Ярборо на честь 17-річної річниці весілля хотіла зробити для свого чоловіка щось особливе. Вона не тільки забронювала номер в готелі на вікенд, а й заплатила 5000 хірургу (В Україні ця операція коштує від 200 до 500 $), щоб він відновив їй невинну пліву і знову зробив її "дівчиною". "Це той самий подарунок, який можна подарувати чоловікові, у якого є все", - каже 40-річна жінка, помічник лікаря з Сан-Антоніо.

Величезна кількість подібних операцій робиться і в Японії: 80% японських чоловіків хочуть, щоб їх майбутня дружина не мала попереднього сексуального досвіду.

Чоловіки мужайтеся: в наш час практично неможливо визначити ступінь непорочності обраниці. У поданні обивателя, незаймана - та, яка має невинну пліву. Однак є інші способи статевої близькості, коли дівоча пліва не зачіпається ... Як кажуть, вона дарувала всім свою невинність ...
Циніки недобре жартують, що Дракони, легендарні чудовиська, що харчувалися дівчатами, вимерли від голоду. Але вимерли вони скоріше з інших причин, наприклад, через екологію. Адже незайманою можна бути і без гімена. Дівчина, яка втратила дівочу пліву, наприклад в дитинстві, або при огляді невмілого гінеколога, (буває, що гімен взагалі не розвинений) може вести самий цнотливий спосіб життя.

Трапляється й зворотна ситуація: дівоча пліва настільки щільна, що чоловік не може порвати її за одну ніч, чи не хоче, боячись заподіяти біль своєї партнерки. Це цілком виправдано: адже розрив "за всяку ціну" може викликати сильну кровотечу. У такому випадку, краще вдатися до хірургічної дефлорації.

Інтимна хірургія в нашій країні тільки набирає обертів. У минулі часи, коли "сексу не було", і мови бути не могло про направлення хірургії, яке займається тим, що повертає жінкам радість інтимного спілкування. Інша річ - зараз. Жінка не тільки дізналася про своє право на оргазм, але може його реалізувати за своїм бажанням, навіть якщо матінка-природа спробувала її чимось обділити. Наприклад, нерідко дама "втрачає" свій оргазм після пологів, через розриви статевих губ, розтягування піхви і клітора. А в результаті - проблеми в сім'ї та охолодження відносин з чоловіком, який більше не відчуває себе коханим і бажаним. Та й жінка не завжди може відкрито обговорити це з партнером. Гінекологи медичних центрів - не тільки висококласні фахівці, а й тактовні співрозмовники, які допоможуть вам у вирішенні будь якої делікатної проблеми.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Кожна жінка яка піклуються про своє здоров'я повинна приділяти увагу догляду за інтимною зоною свого тіла. А чи знаємо...
Практично кожна стикалася з тим, що чоловік чи навіть коханець став пасивним, ледачим, не здатним возбудити, які...
Відповідь, схоже, знайдена. Порівнявши дані за 60 років, вчені вирішили відмовити цій ерогенною зоні в праві на...
Дефлорація (від лат. De - видалення, усунення + flos, floris - квітка, молодість, невинність) - це порушення цілісності дівочої...
Scroll To Top