Рекомендуємо прочитати

3 способи звузити вхід у піхву

article2564.jpg

Звузити піхву - значить, приносити більше задоволення партнеру і самій отримувати його. Чи реально звузити вхід у піхву без операцій?

1. Як звузити вхід у піхву? Вправи Кегеля
Вправи Кегеля, або, як вони по-іншому називаються, вумбілдінг - відмінний спосіб якісно і надовго звузити піхву, зміцнити м'язи і навіть полегшити свої майбутні пологи.

Комплекс вправ вумбілдингу, спрямований на звуження піхви, можна виконувати в будь-якому місці - будь то кіно, офіс або громадський транспорт - і залишитися непоміченою.

Стискай і розжимають піхву, пробуй задіяти різні її м'язи. Спробуй купити спеціальні кульки для піхви, які необхідно перекочувати в собі. Всі ці вправи допоможуть повільно, але вірно звузити вхід у піхву.

2. Схуднення допоможе звузити піхву
Незвично, але факт: при схудненні зменшуються всі частини тіла, і статеві органи - в тому числі. Швидше за все, в цій ситуації звузиться тільки вхід у піхву, однак і саме вона стане дещо компактніше.

Природно, різниця буде помітна, тільки якщо ти скинеш більше, ніж 10 кілограмів. Чудовий привід для схуднення, чи не так?

3. Мастила для звуження піхви
Якщо часу чекати немає, а звузити піхву хочеться, спробуй використовувати спеціальні мастила для звуження піхви, які можна придбати в будь-якому магазині для дорослих.

Мастила, що звужують піхву, в більшості своїй засновані не на зміцненні м'язів, а на поглинанні надмірної природної секреції. Таким чином, у тебе стає трохи сухо, за рахунок чого досягається ефект вузькості піхви.

Такі мастила не варто використовувати кожен раз або в тому випадку, якщо вам хочеться "жорсткіше" - тоді вони можуть принести не приємні відчуття, а шкоду. Також слід знати, що приступати до акту слід тільки через 10 хвилин після нанесення мастила, що звужує піхву.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Існує кілька рецептів спеціального чаю для схуднення....
Хочете схуднути на 4 кілограми всього за 5 днів? У цьому вам допоможе кефірна дієта! Основа дієти - нежирний кефір, овочі...
В даний час дуже важко зустріти жінку, яка не бажає мати ідеальну фігуру. Для досягнення цього результат, кожен вибирає...
Навіть якщо до свята залишилося всього чотири тижні, а нове плаття погано застібається або занадто щільно облягає...
Scroll To Top