Рекомендуємо прочитати

Відновлення невинності - яку операцію вибрати

article3230.jpg

Відновлення невинності - хірургічна операція, що виконується тільки відповідно з бажанням пацієнтки, ніяких інших показань до Гіменопластика, або відновлення дівочої пліви, немає. Сама по собі процедура гіменопластики досить проста і абсолютно безпечна, тому одержала широке поширення: до відновлення невинності вдаються з яких-небудь релігійних чи етичних міркувань, після згвалтування і так далі.
Методи відновлення невинності

Існує кілька різних методів гіменопластики, що розрізняються не тільки з точки зору специфіки самої процедури, але і з точки зору, що досягаються. Найбільшого поширення набули два основні різновиди гіменопластики: короткочасна і довгострокова. Короткочасна реставрація дівочої пліви передбачає зшивання окремих ділянок дівочої пліви, а довгострокова реставрація для відновлення невинності припускає ушивання переддень піхви. Відповідно, розрізняються і результати цих двох процедур: результати короткочасного відновлення невинності недовговічні і зберігаються протягом одного-двох тижнів, а результати довготривалої гіменопластики можуть зберігатися протягом декількох років. При довготривалій Гіменопластиці повторна дефлорація супроводжується всіма ознаками розриву дівочої пліви аж до кровотечі під час першого статевого акту.

Виконання процедури відновлення невинності 
Незалежно від методу відновлення невинності безпосередньо перед процедурою необхідно здати ряд аналізів - в тому числі комплексний аналіз крові на ВІЛ і гепатит, біохімічний аналіз крові, електрокардіограму, гінекологічний мазок на флору піхви. Крім того, перед відновленням невинності може знадобитися додатковий аналіз крові на згортання. Обов'язковий етап процедури - загальний або місцевий наркоз. Тривалість процедури відновлення невинності залежить від обраної методики та індивідуальних особливостей будови тіла і може становити від п'ятнадцяти до сорока п'яти хвилин.

У випадку з короткочасною Гіменопластикою процедура вимагає зшивання окремих ділянок дівочої пліви без повноцінного загоєння шва. Така процедура показана тільки в тих випадках, коли досягнутий результат потрібно найближчим часом. А ось довгострокова гіменопластіка - процедура куди більш складна і передбачає формування нової дівочої пліви з шарів тканин передодня піхви, які вшиваються спеціальними хірургічними нитками, що з часом розсмоктується самостійно. Така процедура виконується під загальною анестезією. Сам процес відновлення невинності припускає перерозподіл окремих ділянок слизової оболонки піхви в переддень піхви з наступним зшиванням трьох шарів тканини. Тривалість операції може досягати сорока-шістдесяти хвилин.

Постопераційний період відновлення невинності 
Оскільки відновлення невинності - процедура не особливо складна і зачіпає тільки локальну область передодня піхви, госпіталізація не потрібна, і повертатися до звичного розпорядку жінка може в той же день після перенесеної операції. Тим не менш, протягом періоду реабілітації, тривалість якого становить кілька днів, рекомендується дотримуватися деяких правил. У їх числі - рідке харчування в перші кілька днів, потім - обмеження кількості продуктів з великим вмістом клітковини, що сприяє газоутворенню і стимулюючої процеси бродіння в кишечнику. Після перенесеної операції з відновлення невинності протягом перших кількох тижнів не рекомендуються інтенсивні фізичні навантаження і заняття будь-якими видами спорту. Обов'язкова умова пост операційного періоду - ретельне дотримання правил інтимної гігієни з використанням спеціальних антисептичних розчинів. Дотримання таких заходів допомагає уникнути можливих ускладнень, пов'язаних з відновленням дівочої пліви.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Дефлорація (від лат. De - видалення, усунення + flos, floris - квітка, молодість, невинність) - це порушення цілісності дівочої...
Кожна жінка яка піклуються про своє здоров'я повинна приділяти увагу догляду за інтимною зоною свого тіла. А чи знаємо...
Вибирайте сексуальні пози для ніжної і чуттєвої ночі кохання. Особливо вони підходять для партнерів, які закохані одне...
Відповідь, схоже, знайдена. Порівнявши дані за 60 років, вчені вирішили відмовити цій ерогенною зоні в праві на...
Scroll To Top