Рекомендуємо прочитати

Лабіопластика: корекція форми статевих губ

article2017.jpg

Лабіапластика, яку також часто називають корекцією статевих губ або Лабіопластика — це досить поширені операції. Дана операція призначена для поліпшення зовнішнього вигляду геніталій жінки, виправлення дефектів після серйозних травм, таких як деформації і розриви після пологів. У більшості випадків операція проводиться за естетичними показниками, однак в окремих випадках може бути проведена і для вирішення проблем з точки зору медицини. Операція може бути спрямована як на приведення в норму обсягу та форми статевих губ, так і на роботу з тканинами в районі клітора.

Показання до виправлення статевих губ

— В'ялість і відвисання статевих губ за природжених дефектів або вікової атрофії;
— Асиметрія статевих малих губ, а також їх занадто велика подовженість;
— Занадто великий обсяг статевих великих губ;
— Зміна форми та обсягу малих губ, в окремих випадках занадто сильно виступаючих за статеві великі губи або їх помітна несиметричність;

Лабіапластика: протипоказання

— Запаленні статевих органів будь-якого характеру;
— Наявність венеричних захворювань;

Лабіапластика: процедура операції

Перед тим як буде проведена операція, жінка повинна пройти обстеження і здати безліч різних аналізів на гепатити C і B, сифіліс, ВІЛ, гінекологічний мазок на флору. Операція Лабіопластика статевих губ може бути проведена під анестезією місцевого або загального типу. Тривалість операції в загальному випадку не перевищує 1-1,5 години.

Операція по виправленню статевих губ повинна проводиться не пізніше ніж 3-5 днів до початку менструації і буває двох типів: пластика великих і малих губ.

Лабіопластика статевих малих губ найчастіше спрямована на зменшення обсягу статевих малих губ таким чином, щоб вони не видавалися за межі великих статевих губ. Спеціаліст видаляє надлишок тканин таким чином, щоб малі губи були заховані глибше, після чого накладає шви, які через деякий час самі собою розсмоктуються. Операція висічення зайвої тканини може проводитися лінійно або V-подібним шляхом, причому при лінійному методі йде природна складчастість, яка зазвичай типова для країв малих губ. У тому випадку, якщо операція проводиться V-подібним шляхом, то з кожного боку статевих губ видаляються клаптики V-образного типу, які дають можливість зберегти природну складчастість і пігментацію.

В окремих випадках, при бажанні жінки, може проводиться зворотна операція, тобто збільшення обсягу малих губ. При цьому в основу губи проводиться ін'єкція біополімерного гелю, який як би висуває їх вперед. Дана операція також має тривалість близько 1-1,5 години.

Корекція великих губ тісно пов'язана з їх функціональністю — захистом статевих малих губ, підтримування температурного режиму, захистом піхви від проникнення різних інфекцій. Якщо статеві великі губи мають недостатній обсяг, то вони нарощуються шляхом введення певної кількості біополімерного гелю або ліпофілінга жирової тканини. Також може застосовуватися ін'єкція гіалуронової кислоти. Якщо ж потрібно зменшити розмір статевих великих губ, то застосовується процедура ліпосакції — через невеликі проколи або надрізи на шкірі проводиться видалення жирових локальних відкладень. При зміні форми великих губ робиться висічення областей зайвої шкіри.

Лабіопластика: ускладнення, які можуть мати місце після операції

Хоча пластику статевих губ відносять до операцій середньої складності, проте після неї також можуть мати місце деякі неприємні ускладнення, такі як набряк зони, в якій проводилася операція, дискомфортні відчуття в даній області, гематоми і т.д. Однак якщо дотримуватися всіх призначень та рекомендацій лікаря, а також стежити за дотриманням правил особистої гігієни, будь-які ускладнення проходять через максимум кілька днів.

Лабіопластика: результати

Операції з корекції форми статевих губ проводяться безболісно. Хоча широко поширена думка, що після даної операції знижується сексуальна чутливість, насправді виправлення обсягу та форми статевих губ призводить до збільшення якості статевого життя. Якщо операція була виконана належним чином, то статеві губи стають нормальної форми і розміру. Також лабіапластіка статевих губ ніяк не відбивається на можливості завагітніти і народити дитину.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Жінки багато часу приділяють своїй красі і чого тільки для цього не придумали, щоб жінка стала гарніше - салони краси, SPA,...
Уміння читати по губах може вам допомогти докопатися до істини тієї людини, від якого виходить дана інформація. Можна...
Навіть самий ідеальний макіяж не буде закінченим, якщо не нафарбовані губи. А для красивих губ потрібно мати не тільки...
Якщо від природи у вас не такі губи, як вам хотілося б, або з віком вони втратили форму, можна скористатися сучасними...
Scroll To Top