Рекомендуємо прочитати

Інтимні зачіски: як зробити це стильно

article3454.jpg

Будь який етап розвитку цивілізації в історії людства завжди сприяв неухильному вдосконаленню як соціального середовища, так і окремо взятої особистості. Ще в Древньому Римі з'явилися перші водопроводи і лазні, перукарі та косметологи. В Єгипті, Римі та Індії чоловіки навчилися голитися вже в третьому столітті до нашої ери, а незабаром і жінки, і чоловіки почали робити інтимні зачіски.

Будучи спочатку засобом гігієни, згодом стрижки зони бікіні стали входити в моду, незважаючи на те, що процедура з використанням щипців була досить болючою. Віск почали застосовувати дещо пізніше. В Європі у другій половині минулого сторіччя зачіски на інтимних місцях стали популярні, а в наш час змінилися і способи видалення волосся, і самі стрижки.

Вибір дизайнерського рішення
Зазвичай візит в салон краси займає дуже багато часу у жінок і секунди у чоловіків. Існує безліч варіантів дизайну стрижок для інтимних місць і для жінок, і для чоловіків, хоча як і раніше сильна половина людства становить всього близько десяти відсотків від загальної кількості бажаючих. Різноманітність стилів, як самих стрижок, так і застосовуваних при цьому елементів декору просто вражає. Однак, як і при виборі одягу кожному щось підходить, а щось ні. Все залежить від будови фігури, форми живота, стегон, типу шкіри, напрямку росту і кольору волосся і навіть від характеру.

Найбільш популярними інтимними стрижками для жінок вважаються: вузька смужка, факел, місяць і лотос, а також всілякі метелики, рибки, логотипи, літери, фігури і знаки. Досить часто малюнок визначається фантазією самого клієнта і дизайнера. Не менш затребуване повне видалення волосся і нанесення кольорового малюнка або композиції, наприклад, спільно з пірсингом. Переважна більшість чоловіків воліє стрижку «під нуль», але з решти знаходяться і такі, які використовують навіть пір'я. Останнім часом для вибору дизайну спочатку робиться знімок, а потім за допомогою комп'ютера підбирають або створюють знову варіант майбутнього малюнка.
 

Видалення волосся
Робиться за допомогою епіляції. При цьому застосовуються як давно перевірені методики за допомогою воску або цукрового сиропу (шугарінг), так і сучасні методики лазерної епіляції, електроепіляції та биоепіляція. В даному випадку все залежить від стану шкіри, обраного дизайну і рівня больового порогу клієнта. Допоміжним методом є звичайне підбривання. Чоловічі геніталії зазвичай очищають від волосся воском. Трохи болісно, але багатьом дуже подобається, бо швидко. Також як і жінки, чоловіки іноді фантазують. Після епіляції робиться стрижка залишився ділянки і, якщо треба, забарвлення.

Видалення волосся з інтимної зони, особливо для жінок, - це далеко не безневинна процедура, оскільки може суттєво вплинути на стан статевих органів і, як наслідок, на інтимне життя. Тому існують певні обмеження і правила, що надаються в салонах краси, яких слід дотримуватися. Наприклад, після процедури категорично протипоказаний загар.

Нанесення малюнку та декору
Цю процедуру роблять із застосуванням кремів і масел для пом'якшення подразнення і тільки тим, у кого повністю відсутня шкірна алергія. Зазвичай варіант вибирається або з каталогу, або по фотографії інтимної зони дизайнером і клієнтом. Після вибору проводиться нанесення малюнка вручну або за трафаретом, і, якщо це треба, декорування, яке застосовується, в основному, на один раз для особливих випадків. Чоловіки зазвичай придумують малюнки самі.
 

Як зробити інтимну стрижку самостійно
Деякі охочі зробити інтимну стрижку просто соромляться піти в салон краси. Причому серед них більшість чоловіків, які не хочуть потрапити в пікантну ситуацію через раптову ерекцію. У даній ситуації вихід один - або зробити це самостійно, або попросити близьку людину. Це можливо, але в даному випадку необхідно проконсультуватися з фахівцем. Застосовують зазвичай безпечні бритви, віск або користуються шугарінг. Перед початком процедури обов'язково роблять малюнок, трафарет або фотографію. Просту зачіску безпечним методом роблять зазвичай без сторонньої допомоги. А якщо цим займається сексуальний партнер, то весь процес може помітно освіжити інтимне життя. 

Про перспективи розвитку
Кількість бажаючих зробити інтимні зачіски постійно зростає. Це і модно, і стильно, і красиво, і гігієнічно. З'являються нові безболісні способи видалення волосся та дизайнерські рішення. Якщо говорити загалом, то стрижки в зоні бікіні вже займають міцне місце в культурі людини. Мода вельми примхлива, але якщо говорити про людське тіло, то і так зрозуміло, що його краса - це головне. Саме тому стрижка в інтимних місцях, рівно, як і звичайна стрижка, макіяж, косметичні та гігієнічні процедури, стає все більш актуальною.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Процес тюнінга власної зовнішності давно не обмежується "надуванням" губ, підтяжками обличчя і виправленням...
Видалення небажаного волосся на тілі – завжди «гостра» тема для жінок, особливо коли йдеться про зону бікіні....
Сучасний світ рясніє різною інформацією про переваги лазерної епіляції. Практично всі дівчата і жінки намагаються...
Намучившись з бритвою, восковими смужками та іншими засобами депіляції, жінки вирушають на пошуки чарівного способу,...
Scroll To Top