Рекомендуємо прочитати

Що потрібно знати про ерекцію

article3507.jpg

Вона мимоволі проявляється вранці, не любить занадто багато алкоголю і надмірної ваги, і є основою міцної і щасливої родини. Що ж потрібно знати про ерекцію, щоб бути завжди у формі?

Випивка шкодить ерекції

Якщо невелика кількість алкоголю може зробити вас розкутими, не забувайте, однак, що спиртні напої послаблюють ерекцію. Після надмірного вживання вина, пива або коктейлю ерекція настає пізніше, її важко підтримувати, а еякуляції часто важко досягти.

Ерекція може проявлятися у всіх напрямках

Вгору, вниз, праворуч, ліворуч - не існує нормального напрямку ерегованому пеніса. Воно залежить від підвішуючої зв'язки статевого члена.

Надмірна вага погано впливає на ерекцію

Підвищений рівень тестостерону (чоловічого сексуального гормону) сприяє гарній ерекції. Однак збільшення ваги обернено пропорційно рівню цього гормону. У повних чоловіків вміст тестостерону в крові в середньому на 1,5 нг / мл менше, ніж у чоловіків з нормальною вагою.

Мимовільна ерекція

Ерекція може проявлятися 2-3 рази протягом ночі. Остання і найбільш виражена - ранкова, яка проявляється протягом усього життя, з віком втрачаючи інтенсивність. Вона свідчить про нормальну нейро-судинної діяльності ерективної системи.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Оргазм — це могутня сила і велике таїнство у відносинах між чоловіком і жінкою. Такий стан організму іноді іменують...
Дефлорація (від лат. De - видалення, усунення + flos, floris - квітка, молодість, невинність) - це порушення цілісності дівочої...
Оральний секс по праву вважається одним з найкрасивіших і ніжних видів сексу. Він доставляє невимовну насолоду і дарує...
Всі хто хотів би поглибити діапазон своїх інтимних пізнань, коли-небудь, хтось раніше, хтось пізніше, прийдуть до того,...
Scroll To Top