Рекомендуємо прочитати

Сучасні методи корекції фігури

article2492.jpg

В даний час дуже важко зустріти жінку, яка не бажає мати ідеальну фігуру. Для досягнення цього результат, кожен вибирає індивідуальні методи. Хтось сідає на «надефективні» дієти, а хтось мучить себе тренуваннями в спортзалі.

Однак, щоб домогтися бажаного результату, можуть знадобитися місяці, а то й роки. Бути стрункою хочеться зараз, в цю хвилину. Це бажання загострюється навесні, так як хочеться привести в порядок фігуру, розповнівшу за зиму.

Фахівці вважають, що корекція фігури в даний час - це комплексна проблема. У комплекс заходів, спрямованих на корекцію фігури, входять індивідуально розроблена дієта. Ця умова є обов'язковою для підтримки досягнутого результату протягом довгого часу.

Основні сучасні методи корекції фігури.
Одна з найпопулярніших заходів - LPG. Вона включає в себе щотижневі процедури, що поєднують два види масажу (механічний масаж і вакуумний). Цей метод направлений на зменшення підшкірного жирового шару. Такого роду масаж позитивно впливає не тільки на проблемні місця, але і на весь організм в цілому.

Дуже відомий метод - мезотерапія. Він полягає в тому, що кожному клієнту вводиться індивідуальна доза певного складу. Мезотерапія допомагає позбутися від надлишку жирових тканин. Вона допомагає вирішити такі проблеми як целюліт, зморшки і т.д. Цей метод омолоджує і підтягує шкіру.

Апаратна корекція фігури сьогодні користується великим попитом. Така корекція проводиться з використанням професійної апаратури по догляду за тілом. Більш ніж 30 - річний досвід апаратної корекції говорить про те, що досягти бажаного результату лише за допомогою масажу або міостімуляциі неможливо.

Проблеми, які вирішуються апаратної косметологією:
1. Целюліт;
2. Надлишкові жирові відкладення;
3. Обвисання сідниць;
4. Розтяжки.

Практика показала, що кращого результату можуть досягти фахівці з медичною освітою. Для початку потрібно виявити причину, що викликала проблему, з якою звернувся пацієнт. Потім провести лікування даного захворювання.

Операційна ліпосакція складається у виведенні жирових відкладень з організму через тонку трубочку. За допомогою лазерного променя жир перетворюють на рідину, яку потім виводять за допомогою шприца. Після такого роду процедури жирові відкладення не потурбують вас.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Целюліт як правило виникає на животі, сідницях і стегнах. Тобто вся зона від талії до колінних суглобів зазвичай...
У перекладі з англійської мови слово scrub означає не що інше, як «скребти», «терти» або ж «чистити» -...
Якщо ви раптово виявили, що ваша шкіра стає схожою на апельсинову шкірку - це целюліт. Вам треба починати вживати...
Обгортання Парафанго - це чудова процедура з використанням натуральних активних компонентів, яка омолоджує шкіру,...
Scroll To Top