Рекомендуємо прочитати

Золоті правила сексу для жінок

article2278.jpg

Як догодити чоловіка в ліжку, адже вони не звикли базікати про своїх почуттях і бажаннях і норовлять все приховати від жінок? Як дізнатися, що улюблений чекає від дами серця?

Джентльмени соромляться просити дам (можливо, через повагу до своїх партнерок). Коли мова йде про сімейні цінності, чоловіки і жінки починають щосили міркувати, не соромлячись, але в сексуальному житті проявляють делікатність. Адже запросто можна образити партнера критикою. Звідси комплекси і душевні травми у хлопців, які не можуть образити бідолаху. Хай краще робить так, ніж поранити її душу.

Правило № 1 - не ховайтеся під простирадло

Якщо чоловік шукає іншу - це не означає, що вона буде краще колишньої. Просто, вона не буде соромитися своїх комплексів. Складочки на талії, целюліту ... Нехай вони будуть. Чоловікам не подобається, коли дівчина в ліжку ховається під простирадло.

1. дати себе розглянути;
2. бути безсоромною;
3. не тикати носом в свої недоліки;
4. гордитися своїм тілом.

Правило № 2 - красиво рухайтеся

Поки ще ніхто не відміняв таку істину - чоловіки люблять очима. Як догодити чоловіку в ліжку - приймати самі непристойні пози, що відкривають самі спокусливі ракурси:

1. перенесіть усі свої танцювальні навички на сексуальну майданчик;
2. частіше прогинайте спину;
3. трусіть своєю голівкою;
4. відтягайте носочки;

Не хвилюйтеся, що партнер подумає щось не те. Саме ці кадри він буде згадувати і думати, що життя його прожите не дарма.

Правило № 3 - дивимося в очі

Лукавий погляд збуджує більше, ніж вища техніка. Під час сексу партнери майже не говорять, кусаються, стогнуть, що перетворює їх на тварин. Іноді чоловік думає, що його панночка просто медитує сама з собою, забуваючи про партнера. Займаючись оральним сексом, подивіться йому в очі лукавим поглядом (але не часто, інакше це буде відволікати). Це жахливо збуджує.

Правило № 4 - збривати волоски

Бурхливою рослинністю на грудях може пишатися чоловік. Але волоски, які ростуть в найнесподіваніших місцях, зовсім не прикрашають представниць прекрасної статі. Чоловік, помітивши непотрібну рослинність, починає сумувати. Видаляйте волоски не тільки з інтимного місця, але і з живота, грудей, боків і сідниць. Ці місця (не тільки пахви і ноги) не залишаються без уваги сильної статі.

Правило № 5 - зображайте радість

Намагатися зображати радість на обличчі не потрібно, потрібно її відчувати. Повірте, радість на обличчі коханої набагато приємніше страждальної пристрасності. Посмішка заспокоює чоловіків, переконує їх у тому, що вони на вірному шляху.

Правило № 6 - не ходіть в секс-шоп

Сексуальні ігри гарні в кіно, але в реальному житті "переодягалки" тільки стомлюють чоловіків. Милі панянки навіть не уявляють, як болісно чоловікам чути, що сьогодні на дамі крім трусиків будуть панчохи, підтяжки, високі підбори і ще парочка атрибутів з секс-шопу. Додати еротизму допоможе одна річ, наприклад, панчохи без трусиків (або підв'язка). А найкраще залишитися без нижньої білизни у верхньому одязі.

Правило № 7 - приділяйте увагу їм двом

У чоловічій психології існує поділ на "я" і "він". "Він" - це його пеніс, з яким чоловіки деколи так мило розмовляють. Не упускайте випадку приголубити цього милого "песика", скажіть йому пару добрих слів, погладьте по голові. Ось побачите, партнеру сподобається така турбота про його вихованця.

Правило № 8 - завжди і де завгодно

Як чоловіки хваляться один одному своїми дівчатами? Вони не говорять "Вона сама ніжна", "вона сама добра, красива і порядна". Хлопці вимовляють: "Вона готова зі мною скрізь і завжди". Несподіваним продовженням сніданку або вечері буде секс на кухонному столі. З роками порив у чоловіків згасає. Так що нехай ініціатива виходить від милих дам.

Правило № 9 - завжди оцінюйте секс

Чоловікам дуже важко здогадатися, чи сподобався секс його партнерці. Тому не скупіться на пару похвальних слів на завершення феєричної ночі. Слів "потрясно", "кайф" цілком достатньо, щоб підвищити чоловічу самооцінку.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

При пологах у жінки часто трапляються розриви, після чого накладаються шви. Найчастіше такі розриви трапляються в...
Вибирайте сексуальні пози для ніжної і чуттєвої ночі кохання. Особливо вони підходять для партнерів, які закохані одне...
Багато жінок мріяли б мати таку річ, як вібратор, але часто самі бояться власних бажань. І, якщо на похід в магазин, де...
Набридло ходити на виснажливі тренування в спортзал? Не впадайте у відчай, у вас є прекрасна альтернатива тренажерам -...
Scroll To Top