Рекомендуємо прочитати

Як правильно читати заговір

article1370.jpg

Заговір, якщо його використовувати правильно, вважається одним з найсильніших магічних дій. З його допомогою існує можливість лікування від певних хвороб, позбавлення від труднощів психологічного характеру, також можна навести щось на іншу людину і так далі. Часто люди, попробувавши прочитати які-небудь заговори для виконання своїх бажань і не отримали бажаного результату, втрачають віру в них і в магію. Але вони забувають, що недостатньо просто прочитати певні слова заговору, щоб він справдився. Важливо те, як вони його прочитають, які думки їх будуть при цьому відвідувати і багато іншого. Тобто потрібно вміти правильно читати заговори.

Як правильно читати будь які заговори: рекомендації цілителів


Вся міць заговору складається так само як в прихованому сенсі вимовного, так і в певному поєднанні звуків, які йдуть в такому особливому порядку. Також значення має те, як вимовляються замкові і ключові слова. Передбачається, що певні поєднання звуків можуть діяти будь-яким чином на мозок, а через нього і на все тіло, оздоровлюючи його. Має чимале значення і віра, як знахаря, у свою здатність лікувати, так і хворого в те, що знахар здатний йому допомогти. Інакше ж від проголошення заговору немає абсолютно ніякої користі.

Перед тим як почати читати основний заговір рекомендується три рази прочитати молитву «Отче наш», після чого звернутися до святих (наприклад до святого мученика Трифона, святим мученикам Самою, Гурію і Авіву, свята великомучениця Варвара, святий цілитель Пантелеймон і т.і. ) і благати про прощення гріхів, про себе і близьких, про зцілення і т.д. Однак не треба бути надто багатослівним при цьому.

Щоб заговір спрацював як треба, рекомендується виконати наступні умови:
- Найкращий час для виголошення заговору - вечірня або ранкова зоря.
- Вимовляти заговір треба стоячи спиною на захід. Перед початком заговору робиться спокійний вдих, після чого вимовляється заговір, так щоб останнє слово прозвучало в кінці видиху, після цього треба ненадовго затримати дихання. Якщо ж заговір занадто довгий, то розраховуйте число вдихів-видихів таким чином, щоб останнє слово все ж довелося на видих.
- Одне з найголовніших вимог при проголошенні заговору - потрібно чітко і образно уявляти собі те, що ви хочете отримати.
- Думки при цьому повинні бути чисті, якщо немає наміру допомогти від всього серця, то заговір не матиме сили.
- Якщо заговорюється вода, то пити її треба по трохи, перериваючись після декількох ковтків хвилин на п'ять. Кожні чотири ковтка вода наливається на праву руку і обтирається шкіра шиї та обличчя.
- Поза при проголошенні заговору така - стоячи випроставшись, проте голова при цьому повинна бути опущена.
- Після того як заговір повністю проговорився, слід подути трохи на хворе місце.
- При необхідності для посилення загоору його можна повторити. Кількість повторень повинне бути непарним, а перед самим виголошенням слід постити протягом нетривалого часу.

Існує 2 основних правила будь-якого заговору. Перше з них полягає в тому, що навіть якщо ви не вірите в те, що заговір може подіяти, все ж таки постарайтеся віднестися до згадуваним у ньому іменам з повагою. Вимовляєте їх максимально чітко, не «ковтаючи» букви і склади. Сам заговір вимовляєте рівно, не збиваючись і не поспішаючи.

Друге правило - якщо ви читаєте заговір, спрямований на вилікування, то необхідно чітко і ясно уявляти бажаний результат. Наприклад, якщо ви хочете допомогти комусь з глибокими ранами, то ви повинні уявляти, як його рани затягуються і зникають. Якщо вам складно візуалізувати конкретну хворобу, то уявіть цю людину здоровим і життєрадісним в цілому.

Як правильно вимовляти заговір


Вимовляти можна як голосно, так і пошепки, аби чітко. Якщо ви читаєте заговір на сторонню людину, то при прочитанні він повинен чути заговір. При прочитанні заговору ви повинні звертатися не до нього, а до Вищих сил, які будуть діяти через нього, як через провідника. У заговорі обов'язково в цьому випадку повинно згадуватися його ім'я. По завершенні зоговору обов'язково подякуйте тим Вищим силам, до яких ви зверталися за допомогою.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Іноді навіть у самої скептично і ні в що не вірячої дівчини часом виникає думка про існування порчі, вроків. Але якщо все...
Цигани — народ кочовий. Може, саме тому вони часто заробляють на життя за допомогою ворожіння. Багато ще в часи...
Прокльонів існує стільки ж, скільки і видів проклинання, і напевно кожна людина, навіть яка не вважає себе...
Scroll To Top