Рекомендуємо прочитати

Французькі косички

article45.jpg

Французькі косички (в народі називають колосками, Дракончик, але це тільки схоже плетіння, яке швидко втрачає вигляд і розтріпується, не прилягає близько до голови). Для плетіння цього типу косичок знадобляться волосся довжиною від 10-15 см, а виконане воно може бути двома способами: з додаванням канекалона (або іншого штучного матеріалу) або тільки з власного волосся. Перше практичніше, оскільки такі косички будуть мати більший обсяг і термін їх експлуатації буде трохи більше, ніж при відсутності штучного матеріалу. Середня кількість заплітати кісок 10-15. Візерунки створюються косичками і проділами між ними. Візерунки можуть бути різними від простих паралельних ліній до складних орнаментів.

Час носіння залежить від безлічі факторів: довжина, густота, швидкість росту власного волосся, кількості заплетених кісок з матеріалом або без, акуратності носіння, миття і т.д. Нижче приблизний час носіння дредів за кількістю косичок:

6-8 штук - 1-1,5 тижні.
8-12 - 2 тижні.
12-15 - 2,5 тижня.
15-20 - 3 тижні.
20-30 - 4 тижні і більше.

Догляд за французькими косичками мало відрізняється від класичного африканського варіанта: миття не частіше, ніж один раз на тиждень, і акуратна сушка без застосування гарячого фена, сон бажано в бандані або хустці.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

При складному фарбуванні, додають до основного кольору волосся додаткові відтінки потрібно враховувати що: -...
В даний час ринок косметичних засобів представляє величезний вибір всілякої продукції по догляду за волоссям....
Мрієте про довге волосся - тоді обов'язково приймайте вітаміни для росту волосся, вони не тільки прискорюють їх...
Перед тим, як ви зібралися вимити голову, візьміть стакан кефіру, кислого або сироватки і нанесіть на волосся по всій...
Scroll To Top