Рекомендуємо прочитати

Нарощування волосся

article2742.jpg

Якщо за допомогою нарощування волосся ви зважилися на зміну свого образу, багатий вибір даної продукції, товарів високої якості можна придбати тільки в салонах і магазинах, що спеціалізуються на цьому.

Купуючи волосся для нарощування тільки там, ви зможете отримати гарантію того, що придбали дійсно якісні локони. На жаль, на ринку багато підробок. І це в основному волосся слов'янського типу, які вважаються одними з кращих і найдорожчих, саме вони мають найбільший попит серед дівчат. Але вмілі та хитрі бізнесмени можуть іноді пропонувати африканські або азіатські локони, що пройшли Спецобробку і нагадують європейське волосся або слов'янське.

Може статися так, що локони такої низької якості сплутаються після миття голови і доставлять власниці багато клопоту, з такими непокірними локонами впоратися буде не так легко. Розпізнати підробку можливо тільки за допомогою ціни, тому економити на цьому потрібно з розумом. Купувати волосся краще в салонах, що спеціалізуються на цьому і там, де існує широкий спектр продуктів, де зможуть проконсультувати вас і запропонувати супутні товари: пінки, гелі, муси.

Купуючи волосся для нарощування, уточніть, який потрібно догляд за ними, які краще використовувати засоби. Кожен тип волосся потребує особливого догляду, який може відрізнятися залежно від методу нарощування. Все це можна знайти безпосередньо в магазині-салоні або перукарні, де після покупки вам буде запропоновано засіб для догляду за ними. Якщо ви все-таки купили волосся для нарощування, то ви повинні знати, що за нинішньої технології з одного набору локонів можна зробити багато варіантів зачіски. Так, до нарощеного волосся ви можете додатково прикріпити блискучі стрази, кольорове пір'я і так далі.

Для кожної з технологій, яких сьогодні досить багато, підійдуть не всі штучні локони. І про це потрібно турбуватися заздалегідь, до покупки, потрібно щоб майстер визначив, якого типу волосся підходять саме вам. Для стрічкового нарощування, наприклад, підходять тільки матеріали слов'янського і європейського походження.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Будь-яка дівчина, яка мріє про розкішні, завитки локонів, знає, що кращого засобу, ніж бігуді, для цих цілей ще не...
Щодня наше волосся, також як і шкіра, піддаються негативному впливу безлічі факторів. Влітку на структуру волосся...
Фарби для волосся, завивки, гарячі прасування, нарощування волосся і фен - все це пошкоджує і сушить волосся. А для...
У цілому догляд за чорним волоссям дуже схожий на догляд за світлим волоссям. Головними напрямками є: очищення, захист...
Scroll To Top