Рекомендуємо прочитати

Причини появи і методи лікування прищів на руках і ногах

article3043.jpg

Така проблема, як прищі на обличчі турбує зазвичай підлітків. Але, іноді, з якихось причин ми можемо спостерігати їх у дорослої людини або дитини що не досягла періоду статевого дозрівання. Причому зоною ураження стає в даному випадку не обличчя. Люди часто страждають від прищів на руках і на ногах. Спробуємо розібратися з яких причин може виникати таке неприємне явище, як прищі і як можна його уникнути і вилікувати.

Приводів появи прищів на руках і на ногах може бути декілька і виглядати вони можуть по-різному - червоні і білі, великі і маленькі. Іноді прищики сверблять, а іноді не доставляють сильних фізичних незручностей. Вкрай неприємні гнійні, білі і водянисті висипання.

Дисбактеріоз кишечника
Причиною того, що ваша шкіра стала жирною і пористою, а на обличчі з'явилися червоні або білі прищі або плями, може бути дисбактеріоз кишечника. Він може виникнути через те, що ви неправильно харчуєтеся, недавно приймали антибіотики або відчуваєте постійний стрес. У цьому випадку, при лікуванні вам буде недостатньо косметичних кремів, так як проблему слід вирішувати зсередини. Приймайте пробіотики, які нормалізують кишкову флору. Детальні поради дасть вам лікар-фахівець після повного обстеження організму

Алергічна реакція
Якщо це кропив'янка, що супроводжується набряком або тим, що дрібні прищики сверблять, найімовірніше ви зіткнулися з дерматитом. Алергія може бути на що завгодно - на цитрусові фрукти, на кімнатні рослини, пральні порошки. Якщо ви не знаєте причину алергічної реакції у вас чи у вашої дитини, зверніться до фахівця, щоб здати аналізи. Ймовірно, вам потрібно буде виключити з раціону який-небудь продукт. Для того щоб дрібні алергічні прищі на руках і ногах пройшли, скористайтеся антигістамінними засобами. Можна також спробувати пом'якшувальну мазь на основі борної кислоти.

Короста
Свербіж, висипи та вторинні гнійничкові прищики можуть супроводжувати таку хворобу, як короста. Як зрозуміло з назви такі висипання завжди завдають великий дискомфорт, так як сверблять. Це захворювання передається при прямому контакті між людьми і іноді причиною його може стати всього лише міцне рукостискання. Висипання при корості більше сверблять у вечірній час доби, частіше в зоні рук, між пальцями, а не на ногах. Якщо ви виявили у себе або своєї дитини схожі симптоми обов'язково зверніться до лікаря. Це можуть бути не просто маленькі нешкідливі прищики на руках або ногах, а неприємні і заразні недуги.

Фоликулит
Якщо на тілі, руках, ногах або шкірі голови виникають прищі з волосками посередині - це може бути фолікуліт, який виникає через інфекцію, що потрапила в волосяний фолікул. Також він може викликаний подразненням при голінні або при будь-якому іншому впливі на шкіру.

Водяні прищі
Ще одна проблема це водяні прищі на ногах або руках. Зазвичай водянисті висипання виглядають як маленькі водяні бульбашки, іноді прищики червоні і сверблять. Можуть з'явитися як у дорослого, так і у дитини після вірусних хвороб. Водяними прищиками на ногах і руках також можуть страждати алергіки. У разі, якщо вас турбують водянисті висипання, слід звернутися до дерматолога для обстеження.

На закінчення, хочеться відзначити, що поява прищів на ногах і руках, нехай вони навіть зовсім дрібні, неважливо гнійні вони, білі або водяні - це привід для занепокоєння. За зовнішнім проявом може ховатися серйозна хвороба, тому краще не займатися самолікуванням, а першим же ділом звернутися до фахівця. Також не забувайте щодня очищати шкіру, щоб уникнути розвитку можливих інфекцій.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Постійно з'являються прищі на такому пікантному місці, як сідниці? Дійсно, інший раз вони можуть зіпсувати всю картину...
Багато напевно стикалися з таким неприємним явищем, як поява вугрів на шкірі. Давайте спробуємо розібратися, що вони з...
Наше обличчя відкрите всім вітрам і непогодам, тому чистка обличчя з певною періодичністю просто необхідна для всіх,...
Вік статевого дозрівання сучасних хлопчиків знизився на 2 роки. До такого висновку прийшли американські лікарі....
Scroll To Top