Рекомендуємо прочитати

Гелеві та акрилові нігті

article2794.jpg

З року в рік штучні нігті стають все популярнішим і популярнішим. Сьогодні «нарощування нігтів» це процедура, яку можна зробити в будь-якому салоні, де є послуги майстра з манікюру. Але вчені вже давно довели, що деяким дівчатам це протипоказано.

На сьогоднішній день існує всього дві методики нарощування нігтів.

Перша - це створення нігтя за допомогою полімерної маси, саме цей спосіб і називається в народі «нарощуванням». Друга - це використання тіпса (вже заздалегідь змодельованого нігтя), що кріпитися до вашого нігтя за допомогою полімерних мас, саме тих, які використовуються в першому методі .

Штучний ніготь по виду мало відрізняється від природного, здорового нігтя. Саме тому процедура створення штучних нігтів така популярна. Плюс до всього якщо раптом ваш нарощений ніготь зламається, що трапляється вкрай рідко, він з легкістю буде відновлений. Що стосується питання про здоров'я, то за 30 років, скільки популярні полімерні нігті, якихось дуже серйозних нарікань панове лікарі не пред'явили, але завжди уточнювали що не всім корисна ця процедура.

Полімерні нігті суворо заборонено використовувати при грибковому зараженні - оніхомікозе . Після того як ваша нігтьова пластинка покривається цим складом, то створюється якийсь «Парниковий» ефект який благополучно сприяє розвитку грибкових бактерій. Ну і само собою, що не проникні нарощені нігті не дають вам можливість користуватися протигрибковими мазями, тому що вони просто на просто не зможуть проникнути через штучний ніготь. Дерматологи всього лише це уточнюють, але в салоні вам цього звичайно ніхто не скаже.

У разі неправильного догляду штучні нігті можуть стати причиною проблем для здорових справжніх нігтів. «Парниковий» ефект, плюс вплив розчинників, які використовуються в процесі накладення і зняття полімерної конструкції, швидше за все призведуть до витончення нігтьової пластини. Саме тому лікарі радять, що штучні нігті варто знімати через два тижні і обов'язково процедуру повинен проводити фахівець.

Нарощені нігті так само представляють небезпеку і для оточуючих людей. І мова зовсім не йде про подряпини під час пристрасті. Ні під час вивчення спалахів епідемій або інфекцій відділеннях новонароджених, вчені виявили, що часто штучні нігті медсестер і є причиною. Так вийшло, що бактерії знаходили собі відмінне містечко з хорошими умовами для життя розмноження під нігтями у простих медсестер, які просто хотіли прикрасити свої ручки і пальчики. Інформаційне агентство «Reuters» говорить про те, що навіть самі нові, нещодавно винайдені акрилові склади викликають алергію і роздратування. В останньому номері журналу «Allergy» (алергія) було опубліковано два випадки прояву алергічної реакції на акрил або його похідні. Раніше були дані про те, що подібним ефектом володіє метилметакрил, який заборонений, але нелегально використовується. Так що питання про надійність рук, яким ви хочете довірити свої ручки залишається відкритим. Не забувайте, що гіркота від поганої послуги завжди тривати довше ніж радість від зекономлених грошей. Ніколи не економте на здоров'ї пам'ятайте воно у нас одне!

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Отже, що ж таке «гель»? Гель - це світлотвердіючий «дихаючий» полімер, який застигає під впливом...
Мрієте про те, щоб на вашому підвіконні була справжня оранжерея з орхідей? Ми розповімо вам як втілити вашу мрію у життя...
Часто жінки приховують ламкі нігті під нарощеними, підтримувати же свої натуральні нігтики в хорошій формі досить...
Їдучи до моря або просто подорожувати в іншу країну - ми хочемо насолоджуватися відпусткою, а не турбуватися про красу...
Scroll To Top