Рекомендуємо прочитати

До чого сняться квіти?

article2986.jpg

Так часто у сні ми, немов у реальності, переживаємо прекрасні події, буваємо в незвіданих місцях, отримуємо можливість бути ближче до деяких людей, споглядаємо дивовижної краси предмети. А ви коли-небудь бачили у сні квіти? Колючі і пристрасні троянди, що несуть з собою свіжість лугів, ромашки, чудові лілії, пухнасті хризантеми або просто гарні квіти, яких і не існує насправді? Напевно, не знайдеться людини, якій би ніколи ця краса не снилася. Однак сни проходять, а спогади від них залишаються. І так часто хочеться дізнатися: «А до чого ж це снилося?» Давайте спробуємо розібратися в цьому питанні.

Квіти і сонники
Перш ніж почати тлумачити сни, треба чітко згадати, які квіти ми бачили в них: яка це була квітка, чи була вона один або це був букет, їх колір, свіжість, чи були вони зірвані або росли на галявині під яскравими сонячними променями. Дуже важливо в цьому сенсі розібрати всі деталі, адже багато сонників інтерпретують практично однакові сни тільки по найдрібніших деталях в зовсім нестикованих розуміннях. Як тільки всі деталі сну проясняться в нашому розумі, ми зможемо приступити до розшифровки знаків, які приходять до нас у царстві сновидінь. І тут ми знову зупинимося... Як не дивно, але різні сонники різних часів і народів, тлумачать абсолютно однакові сни по-різному. Так, щось спільне в них завжди є, але в деяких аспектах вони настільки розходяться, що важко вирішити, якому ж тлумаченню варто вірити і в якому все ж засумніватися.

Який сонник вибрати?
На просторах мережі і в книжкових крамницях можна зустріти десятки різних сонників. Багато хто з них доповнюють старі зразки, інші унікальні в своєму роді. Російський сонник, італійська сонник Менегетті, ассірійський сонник, арабська сонник, єврейський сонник Азара, сонник білого мага Лонго, китайський сонник Чжоу-Гуна, Велесов сонник, мусульманський сонник, психологічний сонник Лоффа, сонник святого Симона Кананіта, сонник 21 століття, сонник Калюжного, сонник Піфагора, психоаналітичний сонник, сонник Медеї, жіночий сонник Бутчел, сонник Езопа, сонник Хассе, екзотеричний сонник і інші сонники - лише невелика частина з безлічі тлумачників, відомих на сьогоднішній день. За порадами більшості любителів і майстрів тлумачення, кращими є сонник Міллера, сонник Нострадамуса, сонник Фрейда, сонник Ванги і сонник Юнга.

Трохи про неприємне.
Тепер нарешті приступимо до тлумачення самих снів з квітами. І почнемо, мабуть, не з самого приємного. Що ж поганого можуть обіцяти нам сни, в яких ми бачимо квіти?! У першу чергу, це стосується зів'ялих або засохлих квітів (погодьтеся, самі по собі вони вже досить неприємні). Якщо вам наснилися такі квіти, то варто звернути увагу на своє здоров'я, адже такі квіти сняться до хвороб. У деяких сонниках також доповнюється, що зів'ялі квіти можуть снитися до розлуки.

Якщо уві сні ви вкололи руку об подаровані квіти, то це символізує, що ви випробуєте (або вже відчуваєте) сильний біль через зраду або розставання з коханою людиною. Є й певні види квітів, які сняться до поганого. Наприклад, чорна троянда сниться до смерті. А ось бузок - символ отрути, хвороби, що в кінцевому підсумку веде до тієї ж смерті. У сні може приснитися і те, як хто-небудь розтоптує прекрасну клумбу у вас у дворі або розкидає прекрасний букет, подарований вам. Такі сни говорять про те, що ваші вороги не дрімають і завжди готові нанести удар по вашому хворому місці. Начебто приємний сон, в якому вас обсипають квітами, тлумачиться не найприємнішим чином. Такий сон говорить про самотність як душевну, так і фізичну.

І все ж про приємне.
Але в більшості випадків квіти у сні не віщують нам неприємностей. Квіти - це символ краси, радості, щастя; це яскраві почуття, позитивні емоції, чудові аромати і, звичайно, море любові, яке несеться на хвилях кожної пелюстки. Свіжі квіти - це завжди радість і позитивні події. Яскраві квіти - нові відкриття і звершення. Якщо дівчині приснилося, як вона плете вінок з польових квітів, то скоро вона знайде свою справжню любов і створить щасливу сім'ю. Найчастіше якщо ви бачите в сні людину, яка вам дарує квіти, зацікавлений вами в реальності, і ви теж, найімовірніше, відчуваєте симпатію по відношенню до нього. Білі квіти - це завжди до добра, чистоті почуттів і думок, червоні - до любові, пристрасті, блакитні - до романтичних відносин і зустрічей. Зривання квітів сняться до довгоочікуваних звершень, несподіваним зустрічам.

Букети - до приємних знайомствам і змін у житті, свіжий букет - до успіху, букет у вазі - спокійне життя без проблем і тривог. Якщо уві сні ви поливали квіти, то це на щастя, якщо прикрашали ними голову, то до швидкого весілля та успішності в справах, якщо ви їх садите - до шляхетного вчинку. І це тільки частина з приємних подій, які віщують нам після снів з квітами.

А взагалі, тлумачити сни можна як завгодно. Ми можемо чекати, чогось приємного і це здійснює, навіть якщо нам присниться не те, що ми хотіли побачити у снах. Квіти у сні найчастіше несуть нам сприятливі новини, але, напевно, ніхто не заперечить проти того, що в реальності вирощувати, бачити і тим більше отримувати квіти набагато приємніше.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Якщо хлопець сниться дівчині, до чого сниться улюблений хлопець? Чому? Що це означає?...
Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні...
Сновидіння, в якому люди бачать зуби - одні з найпоширеніших снів. Дані сни мають різні деталі. Найчастіше люди бачать...
Не кожна жінка зізнається в тому, що їй іноді сняться еротичні сни. Те, що відбувається у сні може викликати почуття...
Scroll To Top