Рекомендуємо прочитати

Сухі мозолі на пальцях ніг

article3118.jpg

У багатьох є сухі мозолі на пальцях. Це наслідок носіння досить незручного і неякісного взуття, маленького взуття. Досить хворобливі відчуття спочатку переходять у натоптиші, які потім тверднуть і стають самим справжнім випробуванням для людини. Суха мозоль може викликати не тільки дискомфорт, вона також дуже шкідлива для здоров'я, так як вона досить глибоко в'їдається в шкіру, впливаючи на кровопостачання всієї стопи, заносячи різні грибкові захворювання та інші інфекції. Лікувати подібні мозолі вдома не рекомендується, в будь-якому випадку, без базових медичних знань. Якщо вас турбують саме пальці, ви бачите, що тертя взуття дуже велике і з кожним днем мозоль росте, то найпершою допомогою для вас може бути спеціальний пластир, основою якого є саліцилова кислота. Наклеюють пластир всього на два дні, потім міняють і знову наклеюють свіжий. Дана процедура триває до повного одужання.

Медицина за красу і здоров'я ваших ніг
Якщо сухі мозолі на пальцях ніг зовсім запущені, то вам потрібні ванночки з мильно-содовим розчином. Дана процедура за часом займає тридцять-сорок хвилин, найкраще проводити її ввечері перед сном. Більшість, після таких процедур, починають пемзою терти мозоль і роблять його значно більшим. Медики рекомендують, після прийняття такої ванночки, залишити мозоль висихати, так як ороговілий шар, розмочений водою, повинен відійти без всякої сторонньої допомоги. Для вельми глибоких сухих мозолів на пальцях застосовується спеціальний кератолітичний гель, який не тільки розм'якшує, але зовсім і безболісно відшаровує утворення. При постійному застосуванні даного засобу (протягом двох-трьох тижнів) суха мозоль просто зникне сама по собі. Аби ви ще не змогли дуже сильно нашкодити своїм ніжкам некомфортним взуттям, то в салонах краси можна сміливо брати апаратну процедуру для педикюру. Вона вважається одночасно і профілактичним способом проти виникнення сухих мозолів. За допомогою насадок вам добре відшліфують і п'яти, і стопи, і шкіру на пальцях ніг. Косметологи допоможуть також за допомогою кріотерапії (рідкий азот «вбиває» тканину, і через тиждень на тому місці з'являється нова тканина).

Якими народними засобами лікувати сухий мозоль.
Найактуальніше народний рецепт проти мозолів - це алое. Для цього треба лист рослини розрізати вздовж і прикласти до мозоля, зав'язати і залишити його на ніч. Вранці ви вже відчуєте різницю: мозоль стане значно м'якше. Ще один народний засіб - це цибуля, залита оцтом. Після того, як цибуля добре настоялася, від неї відрізати невеликі шматочки і прикласти до сухого мозоля. І головне: вибирати для себе гарне, а найважливіше, зручне взуття!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Щоб Ваше блюдо вийшло смачним і ароматним, потрібно знати, які саме прянощі підходять до певних страв....
Взагалі цей суп з національної грузинської кухні, але від цього він не стає поганим. Харчо зі свинини з рисом - досить...
Всі ці визначення вірні і досить неприємні, але зубного болю не уникнути, якщо не забезпечити своїм зубам належний і...
При дотриманні якоїсь черговості та акуратності в процесі приготуванні, ми отримаємо дуже смачне і просте блюдо, яке...
Scroll To Top