Рекомендуємо прочитати

Жінки за 40 незрівнянні

article3619.jpg

З віком я все більше ціную жінок, яким за 40. Чому? Є багато причин. Наприклад, 40-річна жінка ніколи не розбудить тебе посеред ночі, аби запитати «Про що ти думаєш?». Їй пофіг, про що ти думаєш. Якщо 40-річній жінці не хочеться дивитися з тобою спорт по телевізору, вона не буде сидіти і скиглити з цього приводу. Вона піде і буде займатися тим, чим сама хоче - зазвичай чимось куди більш цікавим. 40-річна жінка знає себе досить добре, щоб бути впевненою в  тому, хто вона, чого вона хоче і від кого. Дуже мало жінок такого віку цікавить твоя думка про неї чи про те, що вона робить.
 
40-річні жінки мають почуття власної гідності. Вони рідко закотять тобі істерику в опері чи в пристойному ресторані. Звичайно, якщо ти цього заслуговуєш, вони тебе спокійно пристрелять, якщо вважатимуть, що зможуть піти від відповідальності.
 
Дорослі жінки щедрі на похвалу. Вони знають, як відчувається невдячність. 40-річні жінки достатньо впевнені у собі, щоб познайомити тебе зі своїми подругами. Жінки молодші можуть уникати навіть кращих подруг, оскільки не довіряють своєму партнерові. Жінкам трохи старше байдуже, якщо ти вважаєш їх подруг привабливими. Вони знають, що їх подруги ніколи їх не зрадять.
 
У 40-річних жінок інтуїція оракула. Тобі не треба ні в чому їм зізнаватися - їм і без цього все про тебе відомо. Яскраво-червона помада прекрасно виглядає на 40-річних жінках, чого не можна сказати про тих, хто молодший. Якщо навчишся ігнорувати пару зморшок тут і там, ти 100 % , з подивом для себе, виявиш, що жінки за 40 сексуальніше, ніж молоді.

40-річні жінки відверті та чесні. Вони тобі скажуть в лоб, якщо ти ведеш себе як скотина. Вона легко та щиро сама розповість про своє ставлення до тебе.
 
Так, є багато причин захоплюватися жінками за 40. Але на превеликий жаль, те саме не можна сказати про чоловіків. На кожну карколомну, розумну, доглянуту жінку за 40 припадає лисе, пузате, узапраних штанях, що виставляє себе повним ідіотом з 20-річною офіціанткою.
 
Дами, ... мої вибачення!
Для всіх чоловіків, які люблять говорити «коли вам хочеться молока, то навіщо купувати цілу корову?», у мене є новина. Сьогодні 80% жінок не зацікавлені у шлюбі. Чому? Тому що розуміють, що немає сенсу купувати цілу свиню заради сардельки.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Безумовно, кожен стикався з ситуацією, коли співрозмовник починає підвищувати голос. Перша думка - кричати у відповідь...
Жінки згодні буквально на все, щоб виглядати в очах чоловіка привабливо і сексуально. Але іноді те, що дівчина може...
Scroll To Top