Рекомендуємо прочитати

Куркума відновлює пошкоджені клітини печінки

article3616.jpg

Куркума і відновлення здоров'я печінки
Згідно з дослідженнями, опублікованими в журналі Медичної асоціації Тайланду, вчені зафіксували відновлення і навіть регенерацію клітин печінки у щурів, хворих на діабет під впливом цього диво-кореня. Відомо, що люди, які мають цукровий діабет, чия хвороба сильно прогресує, часто стикаються з порушеннями функцій і хворобами печінки. Проте вчені кажуть, що куркума може допомогти. Висновок дослідників наступний: «Ми отримали приголомшливо оптимістичні результати лікування группи щурів з хворобами печінки, які демонструють потенціал куркуми, як інноваційних ліків для лікування патологій печінки, при цукровому діабеті».
 
Що робить куркуму такої корисною?
Речовина під назвою «куркумін». Куркумін досить давно пов'язують зі здоров'ям печінки. Численні дослідження виявили здатність цієї речовини вести ефективну боротьбу з раком печінки і покращувати її стан при фіброзних пухлинах.
 
Ще куркума унікальним чином допомагає роботі ферментів, відповідальних за виведення з організму харчових канцерогенів. Результатом стає тривала протидія пошкоджень печінки, і навіть регенерація її пошкоджених клітин.

Також цей продукт здатний компенсувати нестачу вітамінів різних груп, сповнювати організм іншими корисними мікроелементами. Куркума помітно покращує стан жовчного міхура. Що стосується діабету, то численні дослідження дозволяють зв'язати куркумін і лікування ускладнень діабету. Сюди можна віднести лікувальний ефект куркуми щодо хвороб печінки, нирок, діабетичної ретинопатії, катаракти, розрідження кісткової тканини, профілактики діабету та діабетичних розладів нервової системи. Прояви меланоми, раку грудей, раку легенів, раку гортані і, звичайно, раку печінки, можуть бути полегшені за допомогою куркуми. До того ж, повідомляється про здатність цієї рослини навіть робити ракові клітини більш уразливими до методів лікування!
 
На цьому переваги куркуми не закінчуються, вона здатна боротися і з хворобою Альцгеймера. Фахівці вважають, що низька захворюваність на цю хворобу на Близькому Сході може бути пов'язана з широим вживанням куркуми в їжу в цьому регіоні.
 
Ще куркума володіє і протизапальними властивостями. Куркумін може допомогти при артритах, екземі, алергії, проблеми з травленням і зі шкірою. На додачу, це противіруснй, протигрибковий і антибактеріальний засіб.
 
Скористатися перевагами куркуми вельми просто: для цього її потрібно почати їсти. Цей диво-корінь в чималій кількості містить приправа каррі, яка досить універсальна. Якщо карибська або східна кухні вас не влаштовують, просто додайте каррі в супи або до печених овочів.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Вченими виявлено цікавий факт про те, що вживання в їжу вітаміну К, що міститься в овочах зеленого кольору, таких як...
Якщо ваш чоловік відмовляється від занять любов'ю - це не завжди означає, що проблема в вас або ваших стосунках. Можливо,...
Якщо ви відчуваєте проблеми з затримкою рідини в організмі, і щоб ви не робили, не перестають турбувати набряки, не...
Сни допоможуть дізнатися більше про своє здоров'я. Як виявилося, потрібно розповідати свої сни не астрологам, а...
Scroll To Top