Рекомендуємо прочитати

Арганова олія

article2494.jpg

З усіх масел, які використовуються в косметології, найдорожчим є арганове масло. Дороге воно тому, що добувають його з дуже рідкісного дерева, яке росте тільки в Марокко. Арганова олія виробляють з плодів арганії колючої. Горіхи арганії ретельно перебирають і за допомогою спеціальних пристосувань видавлюють з них масло.

Унікальність арганового масла пояснюється не тільки тим, що воно добувається з рідкісного дерева, але і його чудовим хімічним складом. Більшу частину масла складають полінасичені жирні кислоти, що запобігають старінню клітин шкіри. Арганове масло багате найважливішими вітамінами і мікроелементами. Містить це унікальне масло і дуже рідкісні речовини стеіни, яких немає ні в одному з відомих олій. Стеіни мають протизапальні властивості.

Арганова олія застосовується у харчовій промисловості та косметології. Харчове масло має темний колір і виражений смак, пов'язаний з термічною обробкою. Косметичне Арганове масло більш світле, його застосовують тільки для зовнішньої аплікацій.

Арганова олія надає регенеруючу, протизапальну, тонізуючу, антиоксидантну дію на шкіру. Його також використовують при захворюваннях опорно-рухового апарату, при м'язових болях, а також для лікування цукрового діабету та імунних розладів. Арганова олія показана при лікуванні екземи і при усуненні наслідків пересушення шкіри.

Слабке волосся і ламкі нігті можна зміцнити за допомогою цього чудодійного масла. Воно надає волоссю силу і енергію, а нігті набувають більш здоровий вигляд після процедур з використанням цього унікального масла.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Різних розмірів, кольорів і форм...Насіння - це зародки рослин з початковим запасом поживних речовин. Рослини...
Говорити про чудодійні властивості ефірного масла апельсина можна багато, так як воно широкого спектру дії та...
Олива, яку згідно з грецькою легендою створила богиня мудрості Афіна, - найдавніша плодова культура. Вона мала велике...
Заправка для борщу, заготовлена на зиму - хороша підмога для будь-якої господині, особливо в будні дні. Крім того, всі...
Scroll To Top