Рекомендуємо прочитати

Поради стиліста: як скоректувати форму обличчя

article1416.jpg

Що необхідно, щоб скоректувати форму обличчя? Поради стиліста допоможуть вирішити цю проблему.

Приступають до корекції обличчя після довершення основного макіяжу. Це означає, що він проводиться після основного шару тонуючого засоби. І тільки пудра або шар сяючих засобів категорії «мереорітов» і бронзатори, наносяться пізніше.

Як скоректувати форму обличчя

Облагороджування форми обличчя за допомогою Бронзуючого засобу або пудри, більш темного відтінку, ніж основний, або рум'ян нейтрального колірного спектру. Всі дії бажано проводити за допомогою великої круглої кисті для пудри.

1. Візуально звузити обличчя. Щоки припудрюють аж до нижньої щелепи, залишаючи недоторканими вилиці. Останні можна висвітити хайлайтером.

2. Розширити овал обличчя. Це робиться за рахунок позначення скул рум'янами або бронзатором. Суть змін полягає в додаванні горизонтальної лінії рум'янами. По підборіддю також можна провести пензлем з темною пудрою, щоб додатково скоротити витягнутість.

3. Зробити менш округлим. Відчутно звузить пропорції нанесена на щоки (по всій довжині овалу), темна пудра. Рум'яна наносяться трикутним «бумерангом» по лінії скул.

4. Пом'якшити квадратні рис обличчя. Необхідно «прибрати» кути припудрюванням до нижньої щелепи включно. Рум'яна наносяться на вилиці по лінії, що тягнеться до скронь. Контури розтушовуються пензлем. Кольору рум'ян і тіней вибираються нейтральні, близькі до натуральних.

5. Додати носу вузькості і витонченості. Акуратно (не театрально) припудріть його бічні сторони зверху вниз пензлем з темною пудрою.

6. Укоротити лінію носа допоможе припудрювання його кінчика, виступаючої частини, знизу. Особливо цей прийом гарний для фотографування, якщо немає можливості правильно вибрати освітлення.

Отже, розглянуті поради стиліста, дозволяють скоректувати форму обличчя, полягають у грі світла й тіні. Саме вони дозволяють художньо облагородити риси, роблячи одні менш помітними, а інші - виступаючими. Для «убирания» і пом'якшення форм використовуються темні пудрові фракції, тіні, а хайлайтери, навпаки, дозволяє «виставити вперед», виділити потрібну частину, зробити більш об'ємною. Наприклад, мішки під очима успішно видаляються світлом хайлайтера.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Який сучасний макіяж обійдеться без якісного, гарного тонального крему або пудри. Альтернатива поки не придумана і...
Останнім часом як серед зірок, так і серед простих жінок стало модно робити нюдовий макіяж з ефектом матової шкіри....
Рекомендую спробувати! Дуже смачно!...
Scroll To Top