Рекомендуємо прочитати

Збуджуючі засоби для жінок. Як досягти оргазму жінці і випробувати множинний оргазм?

article3102.jpg

Кращий засіб збудження для жінки - це приголомшливий коханець з буйною фантазією, ніжними губами, вмілими руками і твердим членом! Сказано, звичайно, добре, але що якщо і партнер у тебе і коханий і розумний, а задоволення ти не відчуваєш? Якщо так втомилася від нервування на роботі, що секс став механічною процедурою? Якщо подружні обов'язки хочеться перевести в статус феєричного сексу? Чому б і не спробувати збуджуючі засоби для жінок? Зрештою, для цього їх і придумали.

Збуджуючі засоби для жінок, в наш час стають все більш популярними, на це впливає божевільний ритм сучасного життя, різні психологічні розлади, екологія та інше. У такому вирі піднімається не тільки питання, як випробувати оргазм жінці, але і, де знайти приємного залицяльника з манерами лицаря і можливостями секс-машини? На жаль, і жіночий оргазм і справжня чоловіча сексуальність в сучасному світі високих швидкостей і ділових відносин, під питанням.

Але, як відомо, з будь-якої ситуації завжди є два виходи, в даному випадку: прикинутися, що все і так добре чи вдатися до допомоги засобів збудження для жінок. Скористатися першим ніколи буде не пізно, а, стало бути, годі й поспішати, а ось вдатися до другого - цілком розумний і реальний вихід. Навіщо жінці симулювати оргазм, коли його можна стимулювати? Я пропоную звернути увагу на збуджуючі засоби для жінок, створені спеціально для прекрасної половини людства, і які, як стверджують виробники, дійсно здатні змінити інтимне життя в кращу сторону.

За даними численних статистичних опитувань близько 10% молодих жінок сексом займаються без особливого бажання, приблизно 12% з регулярністю імітують жіночий оргазм, а близько 16% складно навіть збудитися, незважаючи на присутність, сексуально привабливого партнера. Однак, незважаючи на подібну безрадісність відповідей, абсолютна більшість, а саме 92% опитаних жінок вважають, що секс - це щось неймовірне і бажають отримувати від нього більше задоволення. А 80% з них, щоб виправити ситуацію, згодні використовувати спеціальні сексойли, стимулюючі сексуальний апетит у жінок.

Як діють збуджуючі засоби для жінок?
В даний час існує великий вибір препаратів, які збільшують статевий потяг. З їх допомогою значно зростає гострота відчуттів і швидкість досягнення оргазму. Деякі з них подібним чином діє і на чоловіків. Відзначається збільшення статевих органів, поліпшення потенції і посилення глибини оргазмів.

Збуджуючі засоби для жінок - як правило, натуральні, що складаються з екстрактів рослин тощо, спеціально створені для жінок препарати. Вони покликані посилити кровообіг в області клітора, стимулювати приплив крові до ерогенних місць, тому жінка стає більш чутливою до пестощів. Вони підвищують статевий потяг і розпалюють в жінці пристрасть.

Основою даних препаратів, є вітаміни, особливо А і Е, рослинного походження, типу женшеня або елеутерокока, які сприяють виробленню статевих гормонів, а також екстракти екзотичних тропічних рослин - іохімбе, наприклад, або екзотичних комах - широко відомої шпанською мушки. Безумовно, слід зазначити, що всі без винятку збуджуючі засоби діють тільки за обопільного бажання, подібні збудники для жінок, здатні просто збільшувати задоволення від статевого акту, давати почуття розслаблення, а не імітувати сексуальну насолоду. Пам'ятайте, що головним сексуальним органом людини залишається мозок!

Як відчути оргазм і підвищити жіночу сексуальність?
Збуджуючі препарати і ліки приймають всередину трохи раніше статевого акту, запиваючи рідиною (якщо мова йде про таблетки) або разом з рідиною (коли приймаються краплі). Дані препарати, придбані в ліцензованих інтим-салонах або аптеках надійні та зручні в застосуванні, проводять їх з натуральної сировини, а впливають вони буквально через кілька хвилин. Віагра для жінок - це потужне збудливий засіб, застосовуючи який жінка здатна забути навіть про фригідність, а чоловік про таку проблему, як задовольнити кохану жінку. До найпопулярніших крапель, відноситься шпанська мушка, даний засіб дозволено домішувати практично до будь-якого напою, прийняла його жінку воно спричиняє стан еротичності, бадьорості і чуттєвого сприйняття. Стимулюючі препарати викликають сексуальне збудження у дівчат і жінок, покращують і стимулюють вироблення вагінального секрету, здатні подарувати яскравий множинний оргазм жінці.

Арома-афродизіаки здатні збагатити емоційне забарвлення сексуальної близькості, підвищити жіночу сексуальність, загострити чуттєвість, і доставити незабутні відчуття, двом партнерам одночасно. Однак запахи більшою мірою впливають індивідуально, як на жінок, так і на чоловіків, тому й підбирати їх також потрібно - індивідуально. Прочитати інструкцію в даному випадку може бути недостатнім, потрібно понюхати, оцінити аромат і його вплив саме на Вас, інакше ризикуєте розчаруватися і попусту витратити гроші.

Як місцевий засіб інтимної стимуляції застосовуються креми для сексуального збудження, які наносяться на вхід у піхву і клітор. Бажання сексу і збудження провокує з'являлось почуття тепла і поколювання в місці нанесення. Інтенсивність кровообіг значно підвищує чутливість, роблячи оргазм більш інтенсивним і тривалим. Досить часто збуджуючий крем одночасно є і відмінним лубрикантом, і засобом інтимної косметики, яка доглядає за шкірою і дезодорує область геніталій.

Збуджуючі засоби для жінок - це відповідь на питання, як досягти оргазму, реальна можливість відчути себе повноцінною жінкою і, як випробувати оргазм, навіть якщо існують проблеми, пов'язані з його повною відсутністю, слабким лібідо, клімактеричним синдромом, фригітністю або загальною втомою організму.

Афродизіаки (збуджуючі препарати і ліки: краплі, таблетки, креми, духи) не просто стимулюють сексуальну енергію, а й пробуджують інтерес до життя, підвищують загальний тонус і гармонізують стосунки.
Як досягти оргазму багаторазово за один статевий акт?

Як досягти оргазму багаторазово, питання цікавить багатьох. На жаль, множинний жіночий оргазм, або мультіоргазм доступний не кожній жінці, хоча, на відміну від чоловіків, жінки і схильні до нього самою природою.

Множинний оргазм - це здатність відчувати оргазм один за іншим без перерви, без періоду відновлення. Це головний жіночий козир на терені задоволення, а, отже, «тримати його в рукаві», так і не випробувавши або відчуваючи рідко, не варто.

Середньостатистичному герою, щоб досягти оргазму неодноразово, часом доводиться докладати зусиль не менше, ніж жертві маніяка. Жінки ж наділені здатністю перебувати в періоді збудження досить довгий час і відчувати один за одним кілька оргазмів.

Множинний оргазм у жінок досягається завдяки відсутності так званого нечутливого (рефрактерного) періоду. Так уже розпорядилася природа, що у жінок спадає збудження повільніше, ніж у чоловіків. Але як досягти оргазму багаторазово? Якщо скористатися моментом, поки збудження у жінки зберігається і продовжити стимуляцію, це може спровокувати мультиоргазм, цілу низку безперервних оргазмів у жінки.

На жаль, так відбувається не з усіма жінками, деяким стимуляція, триваюча після оргазму, буває неприємна. Для інших же, навпаки, мультіоргазм просто необхідний, щоб повною мірою відчувати себе задоволеною. Однієї розрядки їх організму просто недостатньо. Щоб досягти оргазму багаторазово, звичайно, необхідний відповідний партнер, здатний до тривалого статевого акту або готовий стимулювати тебе і після нього іншими способами. Але полегшити йому завдання і перетворити сексуальну насолоду в феєричний множинний оргазм можна, використовуючи збуджуючі засоби для жінок.

Як досягти оргазму без наслідків?
Це важливо! Не нехтуйте уважним вивченням інструкції і у випадку проблем зі здоров'ям негайно проконсультуйтеся з лікарем. Справа в тому, що деякі збуджуючі препарати для внутрішнього прийому мають ряд протипоказань, зокрема: хвороби серця, цукровий діабет, алергії та ін.

Крім цього, не зловживайте такими засобами - це тимчасове рішення, виняткові моменти різноманітності інтимного життя. В Америці, наприклад, «шпанська мушка» офіційно під забороною, оскільки визнана отруйним галюциногеном і препаратом, що порушує роботу мозку. Простіше кажучи, наркотик, хоча і в гомеопатичних дозах. Це не означає, що препарат реально небезпечний (при відсутності протипоказань, звичайно), адже, по суті, всі ліки - це отрута, тут важлива доза. Та й крім іншого, Вам взагалі не обов'язково вдаватися до таких стимуляторів, в сучасних секс-шопах є й інші цікаві штучки, здатні підняти Вас на висоти небаченого раніше задоволення. І звичайно, пам'ятайте: головний для жінок збудливий орган - мозок! І приємного Вам сексу!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Вибрати парфуми буває важко навіть для себе, не кажучи про те, щоб купити подарунок для когось. Будь-який чинник (погода,...
Люди практично втратили здатність відчувати ледве чутні аромати тіла, затушовуючи їх дезодорантами, духами і...
Шкіра є своєрідним відображенням нашого життя: її особливості та структура вказують на вік людини і спосіб життя - це...
Кожна жінка думає, що сексуальною її в першу чергу робить її зовнішній вигляд. Ми думаємо, що якщо ми надягаємо коротку...
Scroll To Top