Рекомендуємо прочитати

Як правильно варити буряки? 5 простих секретів

article3322.jpg

Здається, що варити овочі на салат - це найпростіше і нічого спеціального тут знати не потрібно. Однак, і в цій справі існують свої правила і секрети, які стануть в нагоді будь-якій господині.

1. Чистити або не чистити? Буряк необхідно ретельно промити від забруднень, чистити не потрібно, хвостики залишаємо. Важливо не пошкодити цілісність шкурки буряків, інакше з нього витече весь сік і він втратить свій червоний насичений колір і стане несмачним. Крім того, це допоможе зберегти вітаміни.

2. Як варити? Закладаємо буряк в холодну воду, а не в окріп, для того щоб зберегти вітаміни цього корисного коренеплоду. Вода повинна ледь покривати овочі. Варимо на повільному вогні, не допускаючи сильного бурління, у міру википання - підливати холодної води (тому холодна вода сприяє швидшому варінню).

3. Солити або не солити? Солити не потрібно, тому що це призведе в затвердіння буряків і він буде варитися ще довше. Крім того, буряк все одно не вбере сіль і на його смак це ніяк не вплине.

4. Як зберегти колір? Зберегти яскравий червоний колір буряка допоможе пара ложок оцту або лимонного соку, додана в воду після закипання.

5. Скільки варити? Час варіння може відрізнятися в залежності від виду самоих буряків. Але в цілому орієнтуйтеся на час близько години. Перевіряємо готовність буряків так само як картоплю, проткнувши ножем або виделкою.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всім відомо, що крім одежної молі існує ще й харчова. А от як позбутися від харчової молі, знають не всі. Пропоную вам...
Найголовніше в будинку - затишок. А затишку не буває без чистоти. Як її підтримувати, щоб раковина блищала білизною,...
Така проблема, як неприємний запах в холодильнику, може принести немало проблем будь-якій господині. До того ж запах...
Ви купили новий пластмасовий електричний чайник. Але покупку затьмарила одна неприємність - чайник має неприємний...
Scroll To Top