Рекомендуємо прочитати

Нижня білизна, як засіб від чоловічих зрад

article3551.jpg

Безумовно, кожна жінка любить красиву нижню білизну, але ще більше цей атрибут тішить око чоловіка! А якщо спокуслива білизна вдягнена на тіло улюбленої жінки, то чоловік просто не може встояти перед нею. Не думайте, що ваш обранець нічого не тямить в цих предметах жіночого гардеробу! Виявляється, представники сильної статі навіть не проти прийняти участь в її виборі та купівлі ;) 

Варто відзначити той факт, що чоловіки віддають перевагу більше відвертим комплектам жіночої нижньої білизни, тому навіть якщо його вибір буде для вас не зовсім прийнятним, все ж намагайтеся не відмовляти своєму коханому. Повірте, коли ви лишитесь наодинці, він більше ніж гідно винагородить вас за це маленьке придбання, адже він також отримає масу позитивних емоцій в момент споглядання вас в обраній ним спокусливій білизні.

Нижня білизна, як засіб від чоловічих зрад

На думку американських психологів, ті жінки, які часто змінюють білизну, до якої чоловік не встигає звикнути, більше можуть розраховувати на вірність свого партнера. Визназним фактом є те, що чоловіки - полігамні створіння. Саме тому розмаїття в інтимних елементах одягу не дає згаснути його сексуальному інтересу до своєї коханої.

Обираючи нижню білизну, слід враховувати також її колір, оскільки він теж є визначальним фактором чоловічого інтересу. Перевагу чоловіки віддають червоній еротичній білизні, тому що її колір асоціюється в них з деякою агресією, в хорошому сенсі цього слова. Другу почесну сходинку займає білизна чорного кольору. 

Як сказав російський модельєр Єгор Зайцев: "Жіночий одяг має бути як шипи для троянди". Не бійтеся бути іноді пікантною та розкутою... 

Нижня білизна, як засіб від чоловічих зрад 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Нездатність жінки випробовувати оргазм деколи призводить до руйнування відносин з чоловіком, та інколи навіть до...
Якщо Ви втомилися, прийміть ароматну ванну з м'ятою. Після прийняття ванни ви відчуєте прилив сил та енергії, а Ваша шкіра буде приємною...
 Проблема отримання оргазму - одна з найболючіших в сексуальному житті багатьох жінок. Велика кількість інформації...
Багато хто помічає, що після шлюбу сексуальне життя стає нудним і буденним. Є декілька чинників, які негативно...
Scroll To Top