Рекомендуємо прочитати

Відсутність оргазму

article3546.jpg

Нездатність жінки випробовувати оргазм деколи призводить до руйнування відносин з чоловіком, та інколи навіть до розставання. Згідно опитуванням, виявилося, що близько сімнадцяти відсотків дам, які живуть активним статевим життям, залишаються незадоволеними інтимною близькістю з чоловіком.

Багато жінки вважають, що через неможливості випробовувати оргазм, необхідно повністю виключити себе і сексуального життя. Але це помилкова думка. Немає сенсу цього робити, особливо тому, що більшість жінок не можуть отримати оргазм при інтимній близькості з чоловіком, але отримують неземну насолоду при ласках клітора або ж за допомогою інших ласк та пестощів.

Не варто також забувати і про тому, що для дами важливіше всього психологічна і духовна складова сексу, а ось для більшості чоловіків це не більше ніж просто фізіологічний акт.

Відсутність оргазму

Постійна симуляція оргазму не призведе до чогось хорошого. Партнер ніколи навіть не задумається над тим, що жінку щось може не влаштовувати в сексуальній близькості. Для нього це також буде серйозним «ударом» дізнатися, що його улюблена так жодного разу не зазнала з ним оргазм. Тому з чоловіком необхідно розмовляти на цю тему, давати зрозуміти, які саме ласки найприємніші для вас.

А щоб самій краще розібратися, де ж саме розташовані у вас ерогенні зони, проведіть невелике «дослідження» власного тіла. Зробіть це тоді, коли будете точно знати, що ніхто незможе відволікти вас від цього делікатного заняття. Вивчайте своє оголене тіло, намагайтеся виявити найбільш чутливі області. Допомогти вам в цьому можуть не тільки ваші руки і пальці, але і м'які та ніжні тканини, а також спеціальні креми і гелі,що підвищують чутливість.

І от ви «знайшли» свої чутливі місця на тілі, але соромитеся розповісти своєму партнерові про них? Можете вчинити таким чином. Під час інтимної близькості випадково посуньте в це місце руку чоловіка, коли ж він почне пестити вас, подайте йому невеликий «сигнал», який обов'язково дасть зрозуміти йому, що вам так дуже приємно. Таким «сигналом» може послужити ваш солодкий стогін ;)

Відсутність оргазму


Причиною відсутності оргазму деколи можуть бути проблеми з інтимними м'язами. Втрата тонусу м'язів значно позначається на відчуттях жінки під час сексу. Але не треба зневірятися - існують спеціальні вправи, які покращують тонус інтимних м'язів. Регулярні заняття подарують вам незабутні відчуття під час інтимної близькості.

Іноді жінки втрачають бажання сексуальної близькості через комплекси. Вони бояться займатися сексом в освітлених приміщеннях. Але необхідно розуміти, що для чоловіка в цей момент не так важливо є у вас целюліт або зайві сантиметри на стегнах. Можна спробувати займатися сексом не в повної темряві, а з використанням мерехтливого і романтичного сяйва свічок. Краще віддати перевагу свічкам з ароматом кориці, цитрусових, іланг-ілангу, жасміну, ванілі або шоколаду - перевіреним афродізіакам. 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всім відомо, що жінкам набагато складніше випробувати оргазм, ніж чоловікам. На то є безліч причин. Однак не варто...
 Проблема отримання оргазму - одна з найболючіших в сексуальному житті багатьох жінок. Велика кількість інформації...
У вас прекрасні взаємини, він дарує тобі гарні подарунки, ви ходите на побачення, але в ліжку тебе не все влаштовує. Ти...
Іноді жінка отримує трохи незручні пропозиції від її партнера. Він може запропонувати їй спробувати щось нове в...
Scroll To Top