Рекомендуємо прочитати

Досить імітувати! Насолоджуйся!

article3530.jpg

Проблема отримання оргазму - одна з найболючіших в сексуальному житті багатьох жінок. Велика кількість інформації в даний час в деяких випадках тільки посилює цю проблему. Які оргазми здатна відчувати жінка і як до цього наблизитися?

Оргазм від оргазму відрізняється. Багато жінок керуються стереотипними уявленнями про те, яким повинен бути їх оргазм. У той же час є різні способи досягнення оргазму і різні зони стимуляції, які дозволяють нам відчувати різні види оргазмів. Відчуття при цьому будуть також різні, і відбуватися ці оргазми будуть по-різному. 

 Види оргазму:
- Вагінальний оргазм - даний вид оргазму відчуває більшість жінок при вагінальному сексі;
- Кліторальний оргазм- цей оргазм відбувається при впливі на клітор руками, язиком, губами або статевим членом;
- Матковий оргазм - відбувається у випадку, коли член дістає до матки. Залежить від довжини статевого органу чоловіка;
- Оргазм при тиску на G-точку - ця точка набухає і трохи збільшується при збудженні і стимуляції.

Найчастіше жінки відчувають оргазм кліторальної зони, який відбувається при стимуляції клітора, або самостійно, або за допомогою партнера. При кліторальному оргазмі відчуття більш яскраві і інтенсивні. Жінки, які звикли відчувати оргазм клиторальной зони, часто вважають, що вагінальний оргазм їм недоступний, оскільки при вагінальному оргазмі відчуття інші. Вони не такі яскраві, але при вагінальному оргазмі також відбувається спазмування м'язів, хоч і не таке виражене. Більш того, відомо, що при вагінальному оргазмі виділяється рідина, яка часто помітна на простирадлі у вигляді великих плям, наче сталося сечовипускання. Жінка може подумати, що з нею щось не так, а насправді вона зазнала вагінальний оргазм. Найбільш обговорюваний у суспільстві оргазм - струменевий, або сквіртінг, або ж оргазм точки G. При стимуляції цієї точки, а також додаткової стимуляції клиторальной зони жінка може відчувати найсильніші відчуття, і цей оргазм не буде схожий на попередні два. При такій стимуляції відбувається сильне спазмування м'язів, а також може струменево виходити рідина, на зразок того, як відбувається сім'явиверження у чоловіків.

Іграшки на допомогу. Щоб почати відчувати різні відчуття і різні види оргазмів, потрібно експериментувати. В інтим-магазинах можна придбати різні вібростимулятори, які призначені для кліторальної стимуляції. Вони дозволяють жінці підвищити свої відчуття, тому що вібрація дає хороший стимулюючий ефект. Різні пульсові режими Вібростимулятори сприяють припливу крові до органів малого таза. Без припливу крові до органів малого тазу і до клітора жінка не збудиться і не випробує оргазм. Існують також різні вібратори, які створені для відчуття сквірта. Вони одночасно стимулюють точку G і кліторальну зону. При такій стимуляції жінки відчувають гострі відчуття. При цьому руки обох партнерів вільні.

Тренування інтимних м'язів. Найвідоміші напрямки тренування інтимних м'язів - вумбілдінг і імбілдінг. Це заняття, спрямовані на скорочення інтимних м'язів. Заняття інтимним фітнесом крім тренування інтимних м'язів спрямовані також на розкриття тазостегнових суглобів, за рахунок чого відбувається прилив крові до органів малого тазу,  жінка стає більш пластичної в сексі, більш розкутою. Якщо регулярно займатися тренуваннями, створюючи певний тонус інтимним м'язам, буде підвищуватися чутливість і оргазмічним. Існують також різні медитативні жіночі практики на розслаблення, на пізнання себе.

Віагра для жінок. В асортименті інтимних магазинів різні креми і лубриканти, які дозволять посилити приплив крові до клиторальной зоні, до малих і великих статевих губ жінки, за рахунок чого при певній стимуляції жінка випробує оргазм. Існують також спеціальні препарати, які приймаються всередину і дозволяють жінці розслабитися і збудитися. Вони містять натуральні компоненти, що сприяють виробленню власних статевих гормонів, за рахунок чого відбувається збудження і розслаблення.

Психологічний фактор. Кращий спосіб навчитися отримувати різні відчуття в сексі - не зациклюватися на цьому, а зосередитися на процесі, пізнавати себе в сексі з партнером, говорити з ним про свої відчуття.Дозвольте собі насолоджуватися, експериментувати, пізнавати себе, довіряйте своєму партнеру. Важливо також створити комфортну атмосферу, яка сприятиме формуванню певного настрою і розслабляти. Це можна зробити за допомогою аромамасел, свічок, які створять приємний збудливий ефект для обох партнерів.

Комплексувати не варто. У будь-якому випадку варто експериментувати: використовуйте вібростимулятори та лубриканти, вдягайте сексуальну білизну змінюйте пози. При цьому важливо фіксувати свої відчуття і помічати, що вам більше подобається. Чим більше різного досвіду у вашому арсеналі, тим ви більше будете розуміти, чого ви хочете, і до чого, яких відчуттів прагнете.

Чим частіше ми займаємося сексом, тим частіше ми його хочемо. Чим частіше ми відчуваємо оргазм, тим більше ми до нього прагнемо. Важливо лише зупинитися і подумати про насолоду, адже ми так рідко робимо це для себе.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всім відомо, що жінкам набагато складніше випробувати оргазм, ніж чоловікам. На то є безліч причин. Однак не варто...
Багато хто помічає, що після шлюбу сексуальне життя стає нудним і буденним. Є декілька чинників, які негативно...
Нездатність жінки випробовувати оргазм деколи призводить до руйнування відносин з чоловіком, та інколи навіть до...
Безумовно, кожна жінка любить красиву нижню білизну, але ще більше вона тішить око чоловіка... А якщо ця білизна...
Scroll To Top