Рекомендуємо прочитати

Що вбиває секс у шлюбі?

article3495.jpg

Багато хто помічає, що після шлюбу сексуальне життя стає нудним і буденним. Є декілька чинників, які негативно впливають на сексуальне життя. Дізнаємося про них і постараємося виключити їх зі свого сімейного життя.

1.Буденність

Сімейне життя - це впорядковане перебіг подій. Кожен зайнятий своїми особистими проблемами і сімейними заняттями. Пропадає інтерес один до одного і до сексу. Щоб не зіткнутися із виконанням подружнього обов'язку потрібно вносити різноманітність і елемент гри в сексуальні відносини і не відсувати секс на другий план.

2.Привабливість

Якщо ви одружилися, це не означає, що дружина може вдягнути улюблений халат та зношені капці, а чоловік - тренувальні штани з розтягнутими колінами та футболку в плямах. Не відмовляйте собі у спільних походах в гості чи на прогулянки. Досить сидіти на дивані! Потрібно продовжувати стежити за собою, і це стосується як жінок, так і чоловіків. Не потрібно думати, що якщо чоловік заробляє гроші, то він має право відростити живіт.

3.Бажання

У кожного партнера має бути своє хобі і особистий простір, щоб була можливість встигнути засумувати один за одним. Невелика частка ревнощів і конкурентної боротьби не завадить. Вам повинно бути цікаво, пізнавати один одного і в сексі теж.

4.Зради

Це головна причина, через яку у шлюбі може зникнути секс. Якщо є підозри, що вам зрадили, то краще не намагатися докопатися до істини. Краще шукайте причини зради і усувайте їх.

Кохайте і бережіть один одного!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Безумовно, кожна жінка любить красиву нижню білизну, але ще більше вона тішить око чоловіка... А якщо ця білизна...
 Проблема отримання оргазму - одна з найболючіших в сексуальному житті багатьох жінок. Велика кількість інформації...
Іноді жінка отримує трохи незручні пропозиції від її партнера. Він може запропонувати їй спробувати щось нове в...
Нездатність жінки випробовувати оргазм деколи призводить до руйнування відносин з чоловіком, та інколи навіть до...
Scroll To Top