Рекомендуємо прочитати

Шапка beanie: походження, факти, сьогодення.

article3163.jpg

Одна з найбільш улюблених шапок серед населення та модних дизайнерів світу. Її легкість у використанні та різноманітність фасонів приємно здивує кожного, а згадування у відомих кінострічках, музичних доробках, відео кліпах тільки додає популярності цьому простому, але одночасно і трендовому головному убору. Напевно, вже стало відомо, що річ піде про шапку beanie (панчоха) – незмінному елементу стиля!

Період виникнення шапки beanie
Шапка beanie, або по-іншому, шапка панчоха, є надзвичайно практичною та зручною. Це підмітили ще у 20-х роках минулого сторіччя, коли вони вперше з’явилися в широкому продажу завдяки розвитку відомої культури «гранж». Пізніше, цей аксесуар став обов’язковим елементом гардеробу серед поціновувачів стилю хіп-хоп та інших музичних течій, які починали виникати на зламі сторіччя. Причина цьому – унікальність матеріалу, з якого вироблялися шапки beanie. Під час виступів, такий аксесуар міцно тримався на голові та не спадав, що дозволяло виступаючому вільно рухатися та мати обмежень в русі.

На сьогодні, шапка панчоха давно вийшла за межі культури хіп-хоп та посіла чільне місце серед стильних аксесуарів. Такий головний убір став використовуватися щоденно мільйонами людей по всьому світу. Фактично, шапка. beanie стала незамінним елементом гардеробу майже для кожного. Не буде і проблемою, придбати стильну шапку панчоху в Україні, завдяки широкому асортименту головних уборів, представлених національними інтернет-магазинами. Зазвичай, ціна на такий аксесуар не перевищує 100 гривень, що є достатньо прийнятним для більшості українського населення. Не дивно, чому відомі модні будинки відносять такий аксесуар до стилю casual (від англ. «повсякденний»), який, як відомо, передбачає певну буденність в одязі та можливість поєднання декількох стилів. До того ж, шапка beanie ідеально підійде як представницям прекрасної частини людства, так і чоловікам.

Як одягати шапку beanie?
Існує три різних розміри: маленький, середній, великий. Цікавим є те, що будь-яких із них підійде кожному, в незалежності від розміру голови, адже, як згадувалося раніше, матеріал такої шапки надзвичайно добре тягнеться. Різниця між цими варіантами лиш в тому, що різний розмір треба буде одягати по-різному. Наприклад, маленька шапочка одягається майже на саму верхівку голови, не залишаючи місця за потилицею. Це створюватиме цікавий та загадковий образ. Середній розмір є універсальним, адже одягати його можна як завгодно: на повну довжину або попередньо підгорнувши. Велику шапку beanie (oversized), необхідно обов’язково одягати підгорнутою. Такий варінт рекомендується тим, в кого довга або об’ємна зачіска. Незважаючи на ці рекомендації, ми закликаємо Вас експериментувати та знаходити свій, власний, та унікальний образ!

Підводячи підсумки, варто підкреслити, що шапка beanie – це не просто головний убір, а поєднання культур та традицій. Увібравши в себе усе найкраще, вона стала найпопулярнішим аксесуаром серед населення завдячуючи свій зручності та практичності у використанні!

Якщо Вам сподобалася ця стаття, редакція Жіночого Журналу «На каблучках», закликає Вас поділитися посиланням на інформацію із своїми друзями за допомогою соціальних мереж!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Жінки всього світу повинні дякувати Коко Шанель за маленьке чорне плаття, модне у всі часи. Ніщо не зрівнятися з ним за...
Одна з важливих навичок дитини, безпосередньо залежна від моторики рук - вміти самостійно одягнутися. Учити дитину...
Схоже, що гасло «Все нове - це добре забуте старе» стає для дизайнерів модного одягу головним принципом у...
При підготовці цієї статті був проведено маленьке дослідження, експрес - опитування чоловіків у віці від 27 до 37 років....
Scroll To Top