Рекомендуємо прочитати

До чого сниться випадання зубів?

article2991.jpg

Сновидіння, в якому люди бачать зуби - одні з найпоширеніших снів. Дані сни мають різні деталі. Найчастіше люди бачать уві сні випадання зубів. Тому їх цікавить питання, до чого сниться випадання зубів.

Жіночий сонник
Як правило, якщо в сні людина бачить зуби, то це передвісник хвороби або зіткнення з людьми, з якими у людини не дуже добрі стосунки. Якщо людина втрачає зуб, то це говорить про те, що в житті відбудуться події, які вразять її гордість. Якщо у сні зуби вибивають, то людині бажано уважно подивитися на своє життя. Якщо зуби руйнуються, то це тлумачиться як те, що здоров'я або робота постраждають від зайвого навантаження.

Російський народний сонник
Цей сонник тлумачить випадання зубів як руйнування надій, які людина живе, бажаючи кращого життя.

Італійський сонник
Якщо у сні губляться тільки два або три зуба, то це можна витлумачити як втрату позитивного настрою, життєвої сили. Видалення зубів можна зрозуміти як смерть. Тлумачать це таким чином тому, що випадає зуб залишає пролом в роті, також і людина після своєї смерті залишає пролом в сім'ї. Такий образ може означати тільки страх смерті або бажання померти. Якщо у сні привиділася втрата зуба в іншої людини, це означає, що він несвідомо бажає смерті йому чи боїться, що людина загине.

Сонник Цвєткова
Згідно з цим сонником, випадання, а особливо якщо при цьому була кров, говорить про смерть родича. Якщо зуби вибили, то це до невдачі. Якщо зуби випадають без крові і цілими, то, швидше за все, це сварка з близькими, відчуження від них.

Український сонник
Якщо зуби випали з кров'ю - смерть близького кровного людини. Якщо на долоню випадають всі зуби і потім чорніють, то це до смерті людини, якому сниться такий сон. Якщо ж так випав тільки один зуб, то це говорить про смерть знайомого. Якщо випадають дуплисті зуби, то це тлумачать як смерть старого. Якщо випадання зубів не супроводжується болем і кров'ю, то говорять про смерті не дуже близької людини.

Сонник 21 століття
Якщо сняться зуби що хитаються або випадають, то говорить це про неприємності або проблеми в майбутньому.

Єгипетський сонник
Якщо сниться випадання зубів - недобрий знак. Це говорить про те, що помре хтось із близьких.

Сонник Мандрівника
Випадання зубів цей сонник трактує як втрату коханої людини, родича або ж просто розрив з ним. Якщо у сні випали всі зуби, то це говорить про настання спокійного життя, коли закінчилися будь які тривоги. Якщо у сні зуб виривають, то це попереджає болючий розрив з ким-небудь. Випадання хворих зубів можна трактувати як порятунок від проблем і турбот.

Азбука тлумачення снів
Якщо зуби випали, але це не супроводжувалося болем, то це говорить про втрату енергії, сил чи здоров'я. Якщо зуб виривають, відчувається біль і йде кров, то людина втратить родича. Якщо людина у вісні розглядає випавший зуб, то значить в житті людини настають зміни, наприклад, одруження або розлучення і т.н.

Сонник Міллера
Людина, який втрачає у вісні зуби, попереджає про важкі часи. Якщо сниться, що зуби вибивають, то необхідно уважно оглянутися навколо, недоброзичливці можуть завдати шкоди. Якщо в сновидінні зуби ламаються або руйнуються, то також зруйнується і здоров'я або робота в реальному житті від навантаження. Хвороба загрожує близьким або самій людині, тоді присниться, що людина випльовує зуби. Сумна звістка прийде після того, як у сні випаде один зуб, якщо випадає два зуба, то це «чорна смуга» в житті, причому винна в цих невдачах буде сама людина. Якщо у сні людині висмикнули зуб, а після цього він шукає залишилася западини в роті, то людину чекає зустріч з кимось, кого він не хоче бачити.

Сонник Нострадамуса
Згідно з цим сонником, якщо в сні випадають зуби, то це говорить про розгубленість людини в реальному житті, що його бездіяльність заважає здійсненню цілей.

Сонник Чжоу-Гуна
Якщо зуби у сні випали самі по собі, то передбачається нещастя з батьками людини. Якщо зуби випадивают, але потім виростають, то значить очікується процвітання всіх поколінь сімейства.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Пити сік слід вранці та ввечері. Як показало дослідження, прийом соку в такому режимі протягом двох тижнів дозволяв...
Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні...
Якщо хлопець сниться дівчині, до чого сниться улюблений хлопець? Чому? Що це означає?...
Так часто у сні ми, немов у реальності, переживаємо прекрасні події, буваємо в незвіданих місцях, отримуємо можливість...
Scroll To Top