Рекомендуємо прочитати

Еротичний сон - час задуматись?

article3573.jpg

Не кожна жінка зізнається в тому, що їй іноді сняться еротичні сни. Те, що відбувається у сні може викликати почуття блаженства після пробудження, або навпаки, провокує появу панічного страху і подиву. Чому так відбувається, і що стає причиною появи еротичних снів?

До кінця розібратися та зрозуміти причини, через які ми бачимо еротичні сновидіння, неможливо. Але за деявими аспектами цілком реально пояснити саму сутність еротичних снів, і що вони проховують в собі. Нерідко такі "спекотні" сновидіння можуть виникати на тлі надмірно емоційного життя і наявності проблем в сексуальної сфері.

На прикладі найпоширеніших еротичних снів, спробуємо розібратися у цій цікавій темі...

Еротичний сон - час задуматись?

Сон 1. У сні ви займається сексом з людиною, до якої не відчуваєте навіть малої симпатії. Можливо, це буде хтось із знайомих чоловіків, але даний сон не означає, що ви десь у підсвідомості відчуваєте до нього непереборну тягу. Швидше за все, між вами і цим чоловіком виникла деяка проблемна ситуація, яка не дає вам спокою.

В тому випадку, якщо вам в цілому сподобалося те, що відбувається у сні, то його можна пояснити по-іншому. Ймовірно, вам подобається, як працює цей чоловік, ви дійсно захоплені його професійними якостями. Але і в цьому випадку про виникненні сексуального потягу до нього, і мова бути не може.

Сон 2. В сновидінні ви приймаєте участь в груповому сексі. Необхідно судити по відчуттям, що з'явилися після сну. Якщо ви прокинулися в поганому настрої, то швидше за все, ваш партнер постійно тисне на вас, змушуючи внести новизну до вашого сексуального життя, але це є для вас цілком неприйнятно.

Коли ж ви прокидаєтеся у повному задоволенні від подій у сновидінні, маєте чудовий настрій, скоріше за все, ваше сексуальне життя не приносить вам того задоволення, яке б ви хотіли отримувати. Вам і вашому партнерові необхідно щось поміняти в одноманітному сексі.

Сон 3. Ви бачите себе, що займається сексом з колишнім партнером, з яким вже давно розійшлися. Не виключено, що ви все ще відчуваєте до нього ніжні почуття і в глибині душі мрієте і чекаєте того, що коли-небудь ви знову будете разом. Але у такого сну є і ще одне трактування: може бути, у ваших теперішніх відносинах з чоловіком ви не отримуєте того тепла і ласки, які були у вас з колишнім партнером.

Незалежно від того, якого змісту ви побачили еротичний сон, він говорить лише про вам сексуальний і емоційний стан на сьогоднішній день. Якщо правильно скористатися вище наведеним тлумаченням, то цілком реально виправити щось в інтимній сфері і зробити себе ще щасливішим.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Він привабливий, він чарівний, він робить все, як годиться. Можливо, ти нарешті зустріла чоловіка своєї мрії, того...
У тебе з'явився красивий, розумний, чарівний і розлучений чоловік! І ти не знаєш засмучуватися цій обставині або радіти,...
Багато сімейних пар все ще живуть разом, тому, що звикли один до одного. Любов давно пройшла і їх нічого більше не тримає...
Scroll To Top